PR správy xa Publikované 1. júna 2022 zobraziť celý profil

Spomeniete si na prípad, keď vás baterka smartfónu zradila v najmenej vhodnej chvíli? Možno ste práve vtedy potrebovali vybaviť ešte jeden telefonát, alebo vás táto nemilá situácia zastihla tesne pred odoslaním veľmi dôležitej správy. Aby sme tomu predišli, najbližším elektronickým priateľom používateľa sa stala externá nabíjačka – inak povedané powerbanka.

Akú powerbanku potrebujete?

Kapacita batérie elektronických zariadení sa meria v miliampérhodinách (mAh). Je to jeden z dôležitých ukazovateľov, ktoré výrobca udáva pre zákazníka ako výhodu, teda v prípade, že má zariadenie batériu s väčšou kapacitou. Powerbanky je potrebné vyberať podľa zariadenia, ktoré s ňou budete nabíjať. 

V ponuke obchodov totiž nájdete powerbanky s rôznou kapacitou a označením ako napríklad 3000, 5000, 10 000 či 20 000 mAh. To je len pár možností, o čom sa môžete presvedčiť na Mobilonline. Ako teda zvoliťpowerbanku s dostatočnou kapacitou?

V prvom rade si treba určiť, ako budete powerbanku používať. Je to pre vás len poistka v prípade, že sa vám vybije telefón v nevhodnú chvíľu, alebo budete potrebovať niekoľkokrát nabiť zariadenie pomocou powerbanky? Ak idete napríklad na výlet do prírody, powerbanka môže byť za celý deň jedinou možnosťou, ako nabiť svoj telefón. Pokiaľ teda budete potrebovať nabiť mobil s batériou o kapacite 2 716 mAh, zvoľte powerbanku s kapacitou minimálne 3 000 mAh.

Univerzálna externá batéria ako firemný darček

Ľudstvo sa v 21. storočí stáva čoraz mobilnejším. Nie je teda prekvapením, že sa univerzálna externá batéria stala jedným z najtrendovejších darčekov na svete za posledné roky.

Powerbanka je obojstranne výhodná možnosť ako užitočný darček pre obchodného partnera. Tento darček bude vďačne prijatý a okamžite zaujme miesto medzi obľúbenými vychytávkami. Ako pohodlná bude externá batéria, ako dlho sa bude používať (a ako často si spomenie na spoločnosť, ktorú reprezentujete), závisí takmer výlučne od vás. Opatrne teda pristupujte k výberu a zamerajte sa na spoľahlivú, kompaktnú a bezpečnú powerbanku. Zvoľte takú, aby slúžila svojmu majiteľovi najmenej 500 cyklov nabíjania a vybíjania, čo znamená najmenej rok a pol.

Takýto darček je zároveň aj skvelý spôsob, ako povzbudiť vlastných zamestnancov a zároveň zvýšiť pracovnú disciplínu. Dajte powerbanky zamestnancom, ktorí veľa cestujú. Určite tohto praktického pomocníka ocenia.