PR správy xa Publikované 19. októbra 2022 zobraziť celý profil

Máte garáž alebo firmu so skladom? Neviete, čo robiť, ak je tento priestor pre všetky vaše obľúbené veci malý? Nechajte si poradiť a regál do garáže to spraví. Efektivita práce v podnikaní je predsa od úrovne zabezpečenia organizácie závislá. Takže využiť riešenie, ktoré sa o vytvorenie poriadku na pracovisku postará, je správna voľba pre akýkoľvek podnik. 

Predstavte si, že by neboli sklady veľkých spoločností dobre organizované. Zamestnanci by všade pobehovali, horúčkovito hľadali položky zákazníkov, nič by nikdy neprišlo načas a negatívne recenzie by sa len zbytočne množili.

Zjednodušene povedané, žiadna spoločnosť, ktorá využíva k svojmu fungovaniu sklady, by sa úspešným biznisom nemohla pochváliť. Organizovanie skladu, ale aj pracoviska je preto pre podnikateľov prioritou číslo jedna. 

Kovové regály so svojimi vlastnosťami a výhodami vám v celom tomto procese môžu veľmi dobre pomôcť.

Prečo práve kovové regály?

Kvalitné riešenia garážových regálov sú ideálne pre priestor akejkoľvek veľkosti, pretože sa dajú vďaka svojim vlastnostiam a charakteru prispôsobiť špecifickým potrebám priestoru aj konkrétnemu nákladu. 

Kovové regály od Majster Regál patria k úložným systémom, ktoré veľmi jednoducho pokrývajú skladové riešenia pre archívy, kancelárie, sklady, domácnosti, ale aj priemysel. Umožňuje to široký výber typov, nosností a veľkostí regálov, ktoré sa jednoducho inštalujú.

Regály môžete umiestniť vo svojej malej garáži s toľkými policami, koľko potrebujete, alebo pokryť obrovský sklad dlhými radmi regálov, aby ste mohli mať optimálne úložné priestory na skladovanie obrovského množstva tovaru. 

Kovové regály, ktoré vám uľahčia organizáciu skladu alebo kartotéky v kancelárii, sú certifikované spoločnosťou W.S. Worldwide Shelving GmbH. K dispozícii tak máte vysokú kvalitu, ktorá je poistená 5 ročnou zárukou a špeciálnou povrchovou zinkovou úpravou, zvyšujúcou požiarnu odolnosť a bezpečnosť regálu. 

Moderný a odolný regál do garáže vo vašom sklade navyše zmení vzhľad priestoru a spôsob, akým ho používate. Je to preto, že garážové regály vám ponúkajú množstvo pozitívnych výhod, s ktorými vás zoznámime.

Krásne šetria priestor

Hľadanie úspor patrí dnes k najdôležitejším úlohám spoločnosti. To znamená, že nielen doma, ale aj  vo firme musíte hľadať kroky, ako a kde šetriť. Úspory sa však netýkajú len energií, ale aj miesta. Veď, ak nemáte na prácu vo firme alebo v sklade optimálne usporiadaný priestor, nemôžete sa na výkon svojej práce plnohodnotne sústrediť. 

A práve to je pravdepodobne najväčšia výhoda inštalácie kovových regálov vo vašej firme alebo garáži. Ušetríte s nimi veľmi veľa miesta. Viac tovaru a nástrojov je možné do políc uložiť vertikálne, čo znižuje priestor, ktorý tieto predmety inak zaberajú na celej ploche podlahy.

Obrázok: Majster Regál

Zlepšujú dostupnosť

Šetriť vo firme treba na každom mieste. A najviac asi s časom, ktorý je v biznise najvzácnejší. Podarí sa vám to aj vtedy, keď máte všetok tovar s kovovými regálmi pekne zoradený pri stene. 

Získate oveľa jednoduchší prístup ku všetkému, čo by ste mohli chcieť použiť. Nie je potrebné, aby ste preto vždy skenovali a vybaľovali krabice či prepravky. Všetko je usporiadané vo vašom dohľade, vďaka čomu môžete jednoducho siahnuť a rýchlo chytiť akýkoľvek nástroj, ktorý aktuálne potrebujete.

Starajú sa o vaše pohodlie

Kovové regály sú pohodlné na používanie, pretože ich môžete veľmi jednoducho umiestniť na akékoľvek miesto, ktoré potrebujete. Môžu byť vybavené toľkými policami, koľko potrebujete a presúvať ich, ako len chcete. Bezskrutkový systém so sieťovou drôtenou policou vo výške 250 cm vám konfiguráciu a flexibilitu týchto systémov uľahčí.

Je predsa oveľa pohodlnejšie ukladať nástroje, ťažké krabice, športové a kempingové vybavenie či ďalšie veci, keď máte na tieto predmety v polici dostatok miesta.

Môžete im pokojne naložiť

Pevné kovové regály do garáže a ich police sú ideálne aj na skladovanie veľkých objemných predmetov. Maximálna nosnosť police celokovového regálu strong až do 800 kg vás o tom určite presvedčí. 

Ťažké bremená, tovar a predmety sa tak už vôbec nemusia povaľovať na podlahe skladu alebo garáže, pretože znesú skutočne vysokú nálož, pričom police možno vybrať a upraviť tak, aby kompenzovali väčšie a objemnejšie predmety jednoduchým posunutím políc nahor alebo nadol.

Máte organizovaný sklad aj garáž

Je oveľa jednoduchšie udržať si vo vašej firme poriadok, keď máte po boku stien veľa políc. Keď má všetko svoje miesto, nemusíte veci hromadiť a veci, ktoré ste použili, je vždy oveľa jednoduchšie vrátiť tam, kam patria. Vaša firma alebo garáž bude preto s kovovými regálmi oveľa organizovanejšia.

Zlepšíte starostlivosť o tovar a priestor

Pod úspešnosť firmy sa podpisuje aj spokojnosť zákazníka s poskytovanými službami a ponúkaným tovarom. Ak ho teda nesprávne skladujete, môže sa veľmi rýchlo poškodiť a znehodnotiť. 

Vďaka regálom s pevnými nohami a policami nad úrovňou zeme alebo podlahy je oveľa jednoduchšie udržiavať v priestore organizáciu. Pesticídy môžete aplikovať okamžite a zabrániť poškodeniu predmetov, ktoré hlodavce v sklade veľmi radi ničia.

Vytvoríte si bezpečné podmienky na prácu

Kovové regály od Majster Regál zvyšujú aj vašu osobnú bezpečnosť v danom priestore, pretože máte znížené riziko, že na vás alebo vozidlo spadnú naukladané predmety. A ako vieme bezpečnosť je ďalšia základná podmienka úspešného podnikania a výroby. 

Preto, aby ste nepodcenili žiadne riziko a dosiahli stanovené ciele bez následkov na zdraví a bezproblémovom chode spoločnosti, riešenie v podobe unikátneho skladovacieho systému je dôležité.

Výhody, ktoré máte z inštalácie takýchto úložných systémov, sú obrovské, neváhajte si teda s nimi vybaviť svoj sklad a podnikať bez akýchkoľvek strát.