PR správy xa Publikované 17. decembra 2021 zobraziť celý profil

Pandémia koronavírusu spôsobila, že práca z domu, takzvaný home office, sa stala novým normálom. K tomu, aby ste boli pri tomto type práce skutočne efektívni vám však okrem pracovného stola či počítača poslúži aj kvalitná tlačiareň. Ako si ju vybrať? 

Koronavírus a opatrenia s ním súvisiace zmenil mnoho aspektov nášho života. 

Dramatickým spôsobom zasiahol aj do spôsobu práce u mnohých ľudí, ktorí boli jednoducho nútení z dôvodu bezpečnosti pracovať z domu. 

Home office niektorým učaroval a plánujú na ňom zostať aj po zlepšení situácie, no a niektorí sa už nevedia dočkať návratu do kancelárie. 

Nech už patríte do jednej, či druhej skupiny platí, že oveľa lepšie sa vám bude doma pracovať ak si vytvoríte svoj vlastný pracovník kútik, ktorého súčasťou môže byť aj tlačiareň. 

Siahnite po laserovej tlačiarni 

Aj napriek tomu, že atramentové tlačiarne sa stále tešia veľkej popularite predpokladá sa, že počas pracovnej doby aj doma budete musieť tlačiť veľké množstvo dokumentov. 

V takomto prípade je pre vás oveľa lepším riešením laserová tlačiareň, ktorá disponuje vysokou kvalitou tlače za nízke tlačové náklady. 

Túto nízku cenu za tlač zabezpečujú tonery, ktoré môžeme charakterizovať, ako náplne do laserových tlačiarní. 

Aby sme však nezostali len pri všeobecných veciach, odporučíme vám dve značky tlačiarní, pri ktorých zrejme nemôžete urobiť chybu. 

Tlačiarne Canon 

Prvou značkou je Canon, ktorá sa už roky špecializuje nie len na tlačiarne, ale v ich ponuke nájdete aj mimoriadne kvalitné fotoaparáty. 

Výhodou tlačiarní Canon je okrem vysoko kvalitnej tlače aj široká dostupnosť tonerov do tlačiarne Canon, kde si môžete vybrať buď z kompatibilných, alebo originálnych náplní. 

Tlačiarne Samsung 

Druhou značkou, ktorú vám, čo sa týka tlačiarní môžeme odporučiť je Samsung.

Svetový výrobca smartfónov a ďalších elektronických zariadení sa môže pýšiť jednými z najlepších modelov tlačiarní posledných rokov, a to nielen v segmente laserových tlačiarní. 

Vysokú kvalitu a životnosť si držia aj tonery do tlačiarne Samsung.

Odporúčanie na záver 

Či už si vyberiete jednu značku alebo druhú, ktorú sme vám dnes odporučili platí, že pri výbere konkrétneho modelu laserovej tlačiarne neurobíte chybu a toto zariadenie vám bude slúiž aj niekoľko rokov.