Ako začať podnikaťDuševné vlastníctvoKontrolyObchodné právoOchrana osobných údajov/GDPRPodnikaniePracovné právoPrávna poradňaPrávo a legislatívaZmluvy, vzory a tlačivá xa Publikované 10. februára 2023 zobraziť celý profil

,,Podnikateľské právne minimum“ a ,,Ako zamestnávať v roku 2023″ sú názvy školení, ktoré sme pre vás pripravili v prezenčnej podobe a tiež online forme. Poznať odpovede na aktuálne témy s ktorými sa v podnikaní môžete stretnúť, aby ste predišli zbytočným problémom, je nevyhnutnosť. Dátumy 9.3.2023 a 10.3.2023 si určite poznačte do kalendára!

Či už podnikáte ako SZČO, alebo máte založenú spoločnosť kde ste konateľom, prípadne máte zvolenú inú formu podnikania (v ďalej ako podnikateľ / ka), nezaobídete sa bez základných právnych zručností, ak si chcete udržať podnikanie dlhodobo. Nie je možné si na každú rizikovú otázku v oblasti podnikania hľadať advokáta a to najmä s ohľadom na časové a finančné hľadisko.

REGISTRÁCIA

Na školení ,,Ako zamestnávať v roku 2023″ budú vysvetlené správne postupy a poskytnuté vzory ako správne uložiť upozornenie na porušovanie pracovnej disciplíny, skončiť pracovný pomer, vymôcť náhradu škody, požiadať o finančnú podporu, mať základnú povinnú dokumentáciu a pod. tak, aby ste predišli zbytočným súdnym sporom a pokutám od štátnych orgánov.

Nevyhnutná dokumentácia potrebná pre pracovnoprávne vzťahy je ku kurzu ZADARMO. V účastníckom poplatku online školenia je zahrnuté: online vysielanie školenia, možnosť zadávať online otázky lektorovi, vzory s návodmi, videozáznam. Ak sa online prenosu nezúčastníte v celom rozsahu, školenie si možno neskôr pozrieť zo záznamu.

REGISTRÁCIA

Chcete sa školení zúčastniť osobne v Trenčíne? Kontaktujte nás!

REGISTRÁCIA