Podnikateľský plánStavebníctvoTrendy a inovácie xa Publikované 31. mája 2024 zobraziť celý profil

Nestačia vám už kancelárie a potrebovali by ste zväčšiť existujúci priestor? Máte voľný pozemok a neviete čo s ním? Potrebujete stánok, alebo kanceláriu a nechcete platiť zbytočne vysoké nájomné? Riešením je efektívne a cenovo nenáročné zostavenie priestoru z mobilného kontajneru, na ktorý nepotrebujete riešiť stavebné povolenie, ani riešiť opletačky zo „stavbou“. Navrhnite si svoj vlastný mobilný kontajner, ktorý keď ho už nebudete potrebovať, bez problémov premiestnite na iné miesto. A zabudnite na tie „kontajnery“, ktoré vyzerajú ako zo starých“dokov“! Ružomberská spoločnosť Ivaning s.r.o. , ktorej zakladateľ je Ing. Pavol Ivan má pre vás skvelé riešenie. Individuálny prístup, poradenstvo a doručenie na požadované miesto je samozrejmosťou.

Zdroj: ivaning.sk

Kontajnery Liptov.sk ponúka na predaj kontajnery, ktorý majú moderný dizajn a zapadnú do akéhokoľvek prostredia. Na základe konzultácie a individuálneho prístupu, vám dodá kontajnter podľa vašich predstáv od jeho návrhu, vybavenia až na miesto, na ktoré ste si vysnívali. Stačí mať predstavu a vlastné, alebo prenajaté miesto a môžete si užívať vo vlastnom domčeku či kancelárii!

Trend mobilných kontajnerov šetrí nielen čas ale aj financie

Už nemusíte platiť vysoké nájomné za prenájom bufetového stánku, alebo prechodnú kanceláriu, ktorú potrebujete umiestniť na miesto, kde si predstavujete. Vyhnete sa nekonečným vybavovačkám na stavebnom úrade a kontrolou stavebných robotníkov.

Zdroj: ivaning.sk

Mobilné kontajnery sú vhodné ako kancelárie, záhradné domčeky, chaty, stánky na predaj občerstvenia a pod. Výhodou je, že môžete mať svoju vlastnú toaletu, kúpelňu, svoje vlastné rozvody a prispôsobiť si svojim vlastným predstavám, hovorí majiteľ spoločnosti Ing. Pavol Ivan. A hlavne kedykoľvek premiestniť kam potrebujete. Mobilné kontajnery sú často využívané aj pri stavbe vlastnej nehnuteľnosti, kedy sa využívajú ako priestory na prechodný pobyt a na využite sociálnych zariadení a neskôr sa môžu využiť ako záhradné bývanie.

Rýchle a ekonomické riešenie pre vaše pohodlie

Ak ešte stále váhaš, ale máš predstavu, len nevieš ako na to, tak neváhaj a navštív showroom na Liptove! Veľmi radi vám s výberom poradia a pomôžu vám ku vašej vysnívanej kancelárii, mobilnému skladu, alebo záhradnému domčeku, kde si budete môcť v pokoji vypiť svoju obľúbenú šálku kávy. Nestačí snívať, treba svoje sny aj realizovať. Mobilné kontajnery sú výborné lacné ekonomické riešenie, ktoré v prípade, že ho už nebudeš potrebovať, môžeš kedykoľvek predať, alebo premiestniť na iné miesto. Alebo môžeš ďalej prenajímať a nemusíš pritom splácať vysokú nákladnú hypotéku za apartmán v horskom prostredí.

V prípade záujmu môžete kontaktovať spoločnosť Ivaning s.r.o.: https://kontajneryliptov.sk/ Ing. Pavol Ivan – konateľ spoločnosti: 421 915 595 555