ManažmentPodnikaniePodujatia xa Publikované 2. marca 2020 zobraziť celý profil

Neustále meniace sa pravidlá a postupy pre nakladanie s odpadmi zapríčinili stav, kedy je odpadové hospodárstvo na Slovensku vysoko regulované a, žiaľ, aj vysoko administratívne náročné.

Aj z toho dôvodu organizuje spoločnosť Poradca podnikateľa v dňoch 12. – 13. marca 2020 v poradí už VI. ročník EPI konferencie „Odpadové hospodárstvo 2020“.

Ide o prestížnu EPI konferenciu, ktorá vytvára jedinečný priestor pre stretnutie samotných tvorcov zákona, odbornej obce či predstaviteľov z praxe, a tým každoročne zabezpečuje pre účastníkov bohatý prísun cenných informácií, ako aj komplexný pohľad na zmeny v právnych normách a ich dosah pre prax v najbližších rokoch.

Program konferencie zahŕňa podrobný prierez aktualizovanou legislatívou, súčasnými trendmi „odpadárskymi“ riešeniami, vďaka čomu si prídu na svoje nielen začínajúci podnikatelia, ale aj spoločnosti s dlhoročným fungovaním na slovenskom a zahraničnom trhu.

Odborný program počas obidvoch dní bude tradične zavŕšený panelovými diskusiami k tejto zložitej problematike, ktorá dlhoročne patrí medzi „strašiaka“ našich podnikateľov, verejnú a štátnu správu alebo ďalšiu verejnosť.

Do pozornosti vám dávame aj informáciu o mieste konania konferencie. Po minuloročnom úspechu sa toto 2-dňové podujatie opäť koná v jednej z najkrajších častí Nízkych Tatier, kde si okrem lukratívnych priestorov Hotela Grand Jasná môžu účastníci vychutnať aj jedinečné wellness služby, spoločenské posedenie s tombolou o hodnotné ceny či relax a prechádzky po okolí Demänovskej Doliny.

Informácie a predaj vstupeniek:

Web: www.profivzdelavanie.sk
Tel.: +041 70 53 415
Email: profivzdelavanie@pp.sk