ManažmentMarketingPodnikaniePodujatia xa Publikované 4. januára 2019 zobraziť celý profil

Najväčšie živé stretnutie podnikateľov a „opravárov sveta“ na Slovensku.

Narazím niekedy na ľudí, ktorí hovoria ako sa nedá, aké je všetko zlé a zložité

Vyhýbam sa im. Radšej sa stretávam s ľuďmi, ktorí robia dobré veci, podnikajú, inovujú a opravujú svet okolo nás. Na našich stretnutiach v Podnikateľskej univerzite často diskutujeme o tom, že každý deň má svoj limit 24 hodín a časovo obmedzené sú aj naše životy.
Mnohí ľudia sa naháňajú, chcú toho veľa stihnúť a vyriešiť a iní idú pokojne a pomaly po svojej ceste a urobia oveľa viac užitočných vecí. Je lepšie pomaly kráčať po správnej ceste, ako chaoticky pobehovať bez cieľa. Na našej konferencii budeme hovoriť o tom, ako urobiť prvý krok.

Ako si v živote a v práci definovať dôležité veci a ako vydržať a sústrediť sa na to, čo je podstatné a dáva zmysel nášmu životu a podnikaniu. Výkonný človek nežije v neustálej činnosti a strese, ale pracuje pokojne a dôsledne, vyhodnocuje svoje kroky, citlivo vníma svoje okolie a učí sa, vytrvalo ide za tým, na čo je povolaný.

Tu sú niektorí ľudia, ktorí nám prisľúbili, že prídu povedať svoje príbehy a budú s nami diskutovať o svojich skúsenostiach, pádoch a vrcholoch.

Peter Gombita, zakladateľ komunity ľudí na okraji spoločnosti Oáza v Košiciach, šesťdesiatročný kňaz, ktorý si rozdelil cestu z Košíc do Ríma na 42 kilometrové etapy a dvakrát prebehol túto trasu za chudobných ľudí, ktorým pomáha.

Jirka Doležal, ktorý vymyslel podnikateľský model plánovania si svojej budúcnosti s motivačným diárom Doller a dnes sa zaoberá hlbokou prácou a tým, ako sa efektívne učiť a pracovať.

Ján Hodoň, ktorý schudol 187 kilogramov a dnes sa venuje športu, otužovania a pomáha ľuďom s veľkou nadváhou zbaviť sa svojho hendikepu.

Ľubomír Klieštik, kamenár z Čadce, ktorý pochopil Teóriu obmedzení a dokázal urobiť premyslené kroky k tomu, aby počas dvoch rokov, keď musel prekonávať aj osobné problémy vo svojej deväťčlennej rodine, premenil svoju firmu zo straty do zisku. Kamenárstvo Klieštik

Soňa Ondrejková, úspešná manažérka ktorá na vrchole opustila biznis globálnych firiem a pomáha dnes menším podnikateľom realizovať svoje vízie a plány. Rozhýb biznis

Petr Ludwig, v súčasnosti pôsobí v New Yorku, autor známej knihy Konec prokrastinace, ktorý pomáha ľuďom koncentrovať sa dôležité veci vo svojim živote a v práci, prekonávať prekážky a dosahovať ciele.

Roman Stupka, legenda strategického manažmentu, človek, ktorý riešil rast a krízové situácie v desiatkach známych firiem a v súčasnosti sa zaoberá tým, aby stratégia nezostala na papieri, ale bola súčasťou každodenného konania ľudí v podniku. PeStratEx

Ivana Rosová, precestovala celý svet a vybudovala známu módnu značku, s ktorou preniká do sveta, dokázala spojiť kreativitu s disciplínou a doťahovaním detailov do konca.

Ľubomír Švec, podnikateľ, ktorý bez zahraničného kapitálu a politické krytia vybudoval firmu, kde pracuje vyše 450 ľudí a vo Vrábloch začína budovať strojársku, inovačno podnikateľskú sieť. Švec a Spol.

Karol Stýblo, poctivý chlap, ktorý rozumie kakaovým farmám v Južnej Amerike, študoval výrobu čokolády u najlepších majstrov, vymýšľa a vyrába poctivú čokoládu Lyra Chocolate, s ktorou preniká do sveta.

Marián Beniač, bývalý podnikateľ, inovátor a manažér, ktorý si na dôchodku plní svoje sny v nových podnikateľských projektoch – Agrokruh, Pre Alina a ďalších.

Rado Mizera, mladý podnikateľ, ktorý vo Fínsku začal vyvíjať platformu pre spoluprácu opravárov sveta – Solved.

Daniel Levársky, mladý podnikateľ, ktorý buduje celosvetovú platformu pre digitálne obchodovanie DealUnity.

Vladimír Maslák, kňaz, ktorý podniká so 430 ľuďmi na okraji spoločnosti v OZ Dobrý Pastier a vracia ich do života.

Pripravujeme aj workhopy na témy:

  1. Podnikateľské modely
  2. Pády a lekcie z neúspechov v živote a v podnikaní
  3. Ženy v pozadí úspešných podnikateľov (prekvapenie)

Vystúpi aj hudobná skupina z OZ Dobrý Pastier z Kláštora pod Znievom.
Na konferenciu vás pozýva:
Ján Košturiak, ktorý bude hovoriť o tom, ako nemrhať časom na zbytočné veci a ako zjednodušovať svoj život a prácu.

Využite zľavový kód „Biznisklub“ pri objednávke a získate 10% zľavu z pôvodnej sumy.