EkonomikaPodnikaniePriemyselSlovensko xa Publikované 11. januára 2017 zobraziť celý profil

Od roku 2007 sa súťaž European Business Awards sústredí na najinovatívnejšie biznisy nášho kontinentu propagovaním ich úspechov, inovácií a etiky v rámci Európskej podnikateľskej komunity. Súťaž je sponzorovaná jednou z najväčších audítorských, daňových a poradenských firiem na svete – RSM.

9. januára 2017 sa spustilo online hlasovanie za videá spoločností, ktoré boli ocenené ako “National Champion.” Jednou z nich je aj spoločnosť GEVORKYAN, s.r.o. vo Vlkanovej, ktorá bude bojovať s 350 európskymi firmami o ocenenia „National Public Champion“ a „European Public Champion“.

GEVORKYAN prednedávnom oslávila 20 výročie svojho založenia, počas ktorého dosiahla mnohé pokroky v oblasti inovácií, technológií a postupov. Sama o sebe patrí k najinovatívnejším spoločnostiam svojho druhu na svete.

Okrem hlasovania verejnosti bude súťažiacich hodnotiť aj odborná porota zložená z predsedov vlád európskych krajín (napr. Belgicka, Španielska, Estónska, Rumunska, Bulharska), komisára Európskej únie pre obchod, riaditeľov firiem Atradius, Nestle alebo Diageo Continental Europe. Tá udelí ocenenia „Ruban d´Honneur.“

Video je dostupné na oficiálnej stránke súťaže European Business Awards – tu môžete pridať svoj hlas:
http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-business-of-the-year-award-with-turnover-of-0-25/20680