E-shopyManažmentMarketingPodnikaniePodujatia xa Publikované 7. augusta 2017 zobraziť celý profil

BiznisWeb organizuje konferenciu esko2017 pre e-shopárov, majiteľov webstránok a podnikateľov, ktorí chcú svoj biznis posunúť na vyššiu úroveň.
Už 22. septembra 2017 sa v priestoroch Facility System Hubu v Trenčíne dozviete okrem noviniek z online marketingu aj to, ako svoj e-shop či webstránku vylepšiť len vďaka správnej analýze dát.

Pre koho je konferencia esko2017 určená?

Pre všetkých podnikateľov a e-shopárov, ktorí hľadajú nové možnosti a spôsoby, ako svoj biznis zefektívniť a získať nových, verných zákazníkov, ktorí sú sami o sebe najlepším predajným kanálom.

Nezáleží na tom, či ste svoje podnikanie na internete práve rozbehli, alebo už nejaký ten rok podnikáte. Nie je rozhodujúce ani to, kde máte svoj internetový obchod či webstránku vytvorené. Poprední odborníci slovenskej e-commerce scény vás naučia, ako vybudovať úspešný e-shop, lovebrand alebo ako pomocou analýz a obyčajných čísel“ nájsť problém vo vašich reklamných kampaniach.

Akí spíkri na konferencii esko2017 vystúpia?

Špičkoví profíci slovenskej e-commerce scény, osobnosti z oblasti obchodného práva či content marketingu.
„Sme veľmi radi, že sa nám okrem zlatého partnera DPD podarilo nadviazať spoluprácu s takými esami, ako sú napr. Kamil Aujeský, Jakub Gombár alebo Daniela Mudráková. Tešiť sa môžete aj na Petra Polakoviča a ďalších spíkrov zvučných mien, ktorých postupne predstavujeme na webe konferencie alebo na sociálnych sieťach,“ vymenúva Lukáš Koprivňanský z BiznisWebu.

Prečo by ste na konferencii esko2017 nemali chýbať?

Pretože za 1 deň sa dozviete všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť, ak chcete podnikať so ziskom.
Témy a obsah prednášok na konferencii esko2017 sú koncipované tak, aby ste získali komplexný prehľad o SEO, PPC, legislatíve, copywritingu atď. Teda o všetkých dôležitých súčastiach e-shopu či webstránky, ktoré stoja za samotným úspechom vášho podnikania na internete, pokračuje Koprivňanský.

Koľko stojí lístok na konferenciu?

Pri kúpe vstupenky máte možnosť doobjednať si aj obed v hodnote 15 €, samotná vstupenka stojí 30 €.  S obedom teda 45 €.
„Nakoľko je zlatým partnerom konferencie esko2017 slovenská divízia DPD a značnú časť vstupenky hradí BiznisWeb, cena lístkov je výrazne nižšia. Napr. v porovnaní s konferenciami, ktoré sa pre e-shopárov a podnikateľov poriadajú v Bratislave, je to povedzme ¼ ceny, dodáva Koprivňanský.
Chcete aj vy získať okrem najnovších vedomostí z online sveta aj jedinečnú možnosť spýtať sa slovenských profíkov otázky, ktoré pomôžu práve vášmu podnikaniu?

Zarezervujte si svoju vstupenku už dnes!


O autorovi

Jana Kvasnicová
Na blog.biznisweb.sk publikuje články pre začínajúcich podnikateľov, ale i klientov BiznisWebu. Spravuje sociálne siete a pripravuje newslettre s novinkami vo svete online marketingu.