ManažmentMarketingMotivácia a koučingPodujatia xa Publikované 18. apríla 2017 zobraziť celý profil

Premeňte svoju paralyzujúcu emóciu strachu na pozitívny zdroj energie – v biznise, športe, pri verejných vystúpeniach či v súkromnom živote. Možno to znie neuveriteľne, ale strach je priateľ víťazov. Vrcholoví športovci a manažéri vedia, ako využiť strach vo svoj prospech. Tento seminár vám ukáže, ako podobné techniky môžete využívať aj vy.

Dozviete sa:

  •  rozdelenie jednotlivých typov strachu
  •  neurofyziologický pohľad na emóciu strachu
  • ako si „osedlať“ strach vo svoj prospech
  • konkrétne praktické techniky práce so strachom

(Ne)vedomý strach má nad nami moc. Brzdí nás v konaní krokov potrebných pre úspech či v kreativite. Prokrastinácia či negatívne myslenie sú následkami strachu. Strach nikdy úplne nezmizne, ale môžete ho transformovať na energiu, ktorá vám pomôže prekonať problémy a ísť za svojim cieľom.

Prečo sa zúčastniť ?

Zoznámite sa s možnosťami využitia strachu ako pozitívneho hnacieho motora

Spoznáte konkrétne praktické techniky práce so strachom

Objavíte zákulisie psychologickej prípravy vrcholových športovcov

Naučte sa skrotiť strach u seba, Vášho tímu a ľudí, na ktorých Vám záleží.

Už tretí seminár v Bratislave. Nová téma, ktorú už nebudeme opakovať!

PhDr. Marian Jelínek, PhD.

Je tréner a kouč vrcholových športovcov a manažérov. 12 rokov pôsobil ako hokejový a mentálny kouč Jaromíra Jágra. Má doktorát z kinantropológie a psychológie. V roku 2005 jeho tím zvíťazil na MS, dvakrát doviedol hokejovú Spartu k extraligovému titulu. Aktuálne píše novú knihu s pracovným názvom Motivácia v dobe blahobytu. Je to expert na motiváciu, peak performance, autor ôsmich kníh o vrcholových výkonoch a motivácii.

Celoživotným štúdiom a praxou odhaľuje tajomstvo motivácieako prostriedku na zvyšovanie výkonu. Ako?
Zmenou vonkajšej motivácie na vnútornú. Je možné sa ju naučiť, pokiaľ ju niekto v sebe nemá? Ako ju vyvolať v správny moment? Ako vyzerá správne motivovaný človek? Na tieto otázky vám Marian dá odpovede.