PodnikaniePodujatia xa Publikované 7. mája 2019 zobraziť celý profil

Trinásty ročník súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2019 z dielne Junior Chamber International Slovakia, Združenia podnikateľov Slovenska a biznis magazínu Profit hľadá svojho víťaza. Právna forma, odvetvie podnikania ako aj veľkosť firmy nie sú dôležité. To, čo zaváži, je balíček kreatívnych riešení a prístupu s dávkou modernizácie a invencie. Vekové rozmedzie uchádzačov o titul najlepšieho slovenského podnikateľa s inováciou v krvi je od 18 do 40 rokov.

Zablikala nad tvojím nápadom pomyselná žiarovka a ty sa vďaka šikovnému riešeniu vezieš na vlne úspechu?

Korunuj svoje snaženie, malé i väčšie víťazstvá a úspechy titulom Mladý inovatívny podnikateľ roka. Najbližšie sa k nemu zo všetkých prihlásených dostane pätica najinovatívnejších podnikateľov, ktorá postúpi do finále a predstúpi pred odbornú porotu. Minulý rok získal titul Pavol ČekanJeho firma MultiplexDX presvedčila svojou inovatívnosťou a veľkým potenciálom.

Ak sa chceš oficiálne zaradiť medzi novátorov aj ty alebo poznáš niekoho, kto by si podľa tvojho názoru zaslúžil byť do súťaže nominovaný, termín zaslania prihlášky je do  20. mája 2019.  Mladého inovatívneho podnikateľa Slovensko spozná už v júni tohto roku = registrácia.

Na víťaza čaká okrem prestížneho titulu aj zájazd do Dubaja a ďalšie pre mladého podnikateľa lákavé a užitočné bonusy ako: mentoring a obed s niektorým z EY Podnikateľov roka v SR a viaceré zaujímavé vecné ceny.

Odmenených bude všetkých 5 finalistov, ktorí získajú mentoring od niektorého z významných slovenských podnikateľov, konzultačné služby ako aj ďalšie atraktívne vecné ceny. Jeden z nich získa taktiež zapožičanie inovatívneho automobilu BMW.
Taktiež budú udelené špeciálne ceny:

Cena Profitu za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh (rozhovor s upútavkou na titulnej strane Profitu)

Cena Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (ocenenie mladého podnikateľa z oblasti IT sektora): vecná cena

Viac informácii nájdeš na www.invencia.sk

Generálni partneri JCI 2018/2019: EY, Asseco Central Europe

Generálny partner projektu: J&T Banka

Špeciálny partner projektu: Slovak Business Agency