Dodávatelia e-shopových systémov xa Publikované 6. februára 2024 zobraziť celý profil

Money ERP v dnešnom svete, kde digitálny obchod neustále rastie a požiadavky zákazníkov sa vyvíjajú, je pre e-shopy nevyhnutné nájsť cesty k inovácii a zlepšovaniu procesov. Jednou z kľúčových stratégií, ktorá umožňuje e-shopom udržať krok s týmto dynamickým odvetvím, je integrácia s pokročilými ERP systémami. Medzi tieto systémy patrí aj ERP softvér Money ERP, ktorý ponúka širokú škálu funkcií na efektívnejšiu správu e-shopov.

ERP systém je komplexný podnikový informačný systém, ktorý pomáha firmám zefektívniť a automatizovať podnikové procesy. ERP systém využijú vo firme manažéri, účtovníci, obchodníci, pracovníci skladu a administrácie i oddelenie zákazníckej podpory.

Hlavné výhody prepojenia e-shopu s informačným systémom Money ERP

  • vždy aktuálna cenová politika naprieč všetkými predajnými kanálmi vrátane kamenných predajní a obchodníkov, ktorí sa venujú priamemu predaju,
  • presné zobrazenie skladovej dostupnosti,
  • presné informácie o stave objednávky,
  • jednoduché reklamácie, výmena tovaru či stiahnutie faktúry,
  • minimalizácia ľudskej chybovosti,
  • agregácia rôznych predajných kanálov alebo značiek nad jedným produktovým portfóliom.

„Vďaka prepojeniu systémov sa stav tovaru na e-shope mení na základe množstva materiálu, ako ho evidujeme v Money ERP. Mám radosť, že sa nám tento proces podarilo vyladiť, pretože je veľmi praktický pre nás aj pre zákazníkov,“ pochvaľuje si Marián Németh, majiteľ firmy Piskacietricka. O ich ceste k prepojeniu s Money ERP si môžete prečítať tu.

Konkurenčná výhoda vďaka prepojeniu Money ERP s platobnou bránou Shoptet Pay

Vďaka úzkej spolupráci s e-shopovým prevádzkovateľom Shoptet umožňuje Money ERP priamu komunikáciu platobnej brány Shoptet Pay. Využiť na to možno modul Online platby. Prepojenie umožňuje okamžité prijatie objednávky. Platobná brána Shoptet Pay má ako jediná prehľad o všetkých transakciách uskutočnených na Shoptete a umožňuje priame prepojenie na rôzne banky. Vo veľmi krátkom čase sa tak zaeviduje stav úhrady objednávok. Stav úhrad sa okamžite odošle aj do Money  ERP a označia sa ako uhradené.

Ďalšou výhodou je pravidelné zaúčtovanie dokladov. Môžete si nastaviť sťahovanie výpisov z platobnej brány v rôznych frekvenciách. Výpis obsahuje všetky informácie o transakcii, poplatkoch či výške vyplatenej čiastky. Vďaka prepojeniu systémov sa informácie načítajú do bankového výpisu v Money ERP, spárujú sa s faktúrami a zaúčtujú.

Vyskúšajte podnikový informačný systém Money ERP v demoverzii alebo sa spojte s našimi obchodníkmi, ktorí pre vás detailne zanalyzujú procesy vo vašej firme a navrhnú dokonalé riešenie na mieru vášmu podnikaniu.

Marek Loduha

Zdroj obrázku: siraphol / stock.adobe.com