PodnikaniePodujatia xa Publikované 27. júla 2018 zobraziť celý profil

Dvojdňový motivačno-rozvojový seminár POWER DAYS nie je klasický motivačný seminár. Je to najúspešnejší motivačný seminár pre živnostníkov a podnikateľov v Európe, ktorý už absolvovalo viac ako 600-tisíc ľudí a firiem z 27 štátov.

1. Seminár POWER DAYS nepoužíva klasické motivačné kecy a frázy

Tento seminár stojí na overených stratégiách a fungujúcich princípoch jednej z najrýchlejšie rastúcich firiem v Európe –  Jürgen Höller Academy a know-how podnikateľa a motivačného kouča Petra Krištofoviča, ktorý začínal pred 25 rokmi s podnikaním v detskej izbe a dnes (spolu)vlastní viac 50 firiem v štyroch štátoch (Česko, Slovensko, Rumunsko, Ukrajina).

2. POWER DAYS nie je preto žiadna kópia, ale originál

Jedinečné spojenie vzdelávanie, inšpirácie a zábavy. Pre ľudí, ktorí už nechcú vo svojom živote a kariére prešľapovať na jednom mieste. Pre živnostníkov, ktorí chcú slušne uživiť rodinu, ale nechcú tú istú rodinu kvôli práci stratiť. Pre podnikateľov, ktorých podnikať nikto a nikde neučil a nemajú chuť sa 100-krát v biznise najprv popáliť, aby sa posunuli ďalej. Pre každého, kto verí myšlienke: Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy.

3. POWER DAYS však nie je všemocným elixírom a už určite nie je pre všetkých

Nie, pretože by sme nechceli pomáhať svetu, ale pretože Peter Krištofovič skutočne a najmä uspel (áno, predtým aj narazil a zlyhal) v podnikaní a vzdelávaní podnikateľov a motivácii k podnikaniu.

4. Pýtate sa, čo majú podnikanie a výsledky Petra Krištofoviča spoločné práve s Vami?

Prečo by ste mali ešte k tomu veriť? Aj nemeckému vzdelávaciemu systému Jürgen Höller Academy?

5. Peter Krištofovič začínal presne v rovnakej situácii ako tisíce a desaťtisíce živnostníkov a podnikateľov v Česku a na Slovensku

Zažil veľké vzostupy: vybudoval najúspešnejšiu firmu pre reformy v Európe, stal sa najlepším obchodníkom v Rumunsku a jedným z TOP 100 najvplyvnejších podnikateľov na Ukrajine. Zažil však aj veľké pády, napríklad, keď mu takmer kvôli práci skrachoval vzťah a keď ho partneri v Rumunsku takmer okradli o vlastnú firmu.

Na rozdiel od 80% iných podnikateľov a firiem však prežil a úspešne zvládol 20 rokov na trhu podnikania a vďaka vzdelávaniu seba a svojich tisícok spolupracovníkov vybudoval a investoval do desiatok firiem v rôznych krajinách. A český časopis Týden ho aktuálne už druhýkrát zaradil na zoznam 111 najbohatších Čechov a Slovákov. A je už takmer 20 rokov ženatý s jednou a tou istou manželkou a majú dve skvelé dcéry.

6. Nemecká vzdelávacia firma Jürgen Höller Academy a jej majiteľ a hlavný školiteľ Jürgen Höller je pomyselným Mercedesom vo vzdelávaní v nemecky hovoriacich krajinách

Časopis FOKUS ju zaradil medzi 500 najrýchlejšie rastúcich firiem v Európe a Jürgen Höller sa stal dvakrát po sebe TOP koučom v Nemecku (2016 a 2017). Paradoxne, pred necelými 20 rokmi skončil školiteľ a majiteľ fitness centra Jürgen Höller vo väzení kvôli nezrovnalostiam v daniach. Za mrežami strávil vyše roka a prišiel takmer o všetko a o všetkých.

Po väzení začínal na zelenej lúke, s mizivým počtom klientov, ale už s jasným focusom… na vzdelávanie. Mal plán, mal systém a sen, že jedného dňa urobí otvorený seminár pre 15-tisíc ľudí. Podarilo sa, preškolil k dnešnému dňu viac ako 2,6 milióna klientov a expanduje ďalej: s Petrom Krištofovičom a jeho PK Academy spojil sily a dohodli exkluzívnu spoluprácu pre strednú a východnú Európu.

7. Preto POWER DAYS prichádza prvýkrát do Prahy, preto PK Academy má ako jediná firma naň exkluzívnu licenciu od Jürgen Höller Academy a preto je hlavným školiteľom podnikateľ, motivačný kouč a priateľ a biznis partner Jürgena Höllera – Peter Krištofovič.

Dvojdňový seminár POWER DAYS predávame v mimoriadnej akcii za 49,- Eur, aj keď jeho skutočnú hodnotu sme vyčíslili na 1000,- Eur. Nie, nezbláznili sme sa a ani to tu nehráme na filantropov. Chceme však dať šancu čo najväčšiemu počtu podnikateľov a začínajúcich podnikateľov, aby sme im dali nový podnet a dôvod na zmenu výsledkov. Ľudia dostávajú to isté, pokiaľ robia to isté.

8. My odporúčame ľuďom jedinú kľúčovú vec: urobte po seminári POWER DAYS akciu do 72 hodín, aby to malo význam

A áno, skutočný biznis vo vzdelávaní sa pre nás začína, ak sa ľudia rozhodnúť pre pokračovanie vo vzdelávaní v systéme PK Academy a rozhodnú sa pre špecializované trojdňové semináre ako LIFING, Sales Boot Camp alebo Rétorika.

A áno, budeme tieto fantastické produkty promovať aj na POWER DAYS, pretože sme na 100% presvedčení, že budú prínosom a pridanou hodnotou pre vaše podnikanie alebo začiatky v podnikaní.

9. Seminár POWER DAYS už pomohol viac ako 600-tisíc ľuďom a firmám z 27 štátov

Teraz ho môžete prvýkrát v Česku a v Prahe zažiť aj priamo Vy alebo vaša firma. Zažiť to, čo ste vo vzdelávaní ešte nezažili a za uvádzacie ceny, ktoré sa tak skoro opakovať nemusia ?

Akcia: Objednajte si 3 lístky a ďalšie 3 lístky dostanete zadarmo. Pozor – akcia časovo obmedzená!