InšpiráciaManažmentMotivácia a koučingPodnikaniePodujatia xa Publikované 23. januára 2023 zobraziť celý profil

Ak chcete spoznať mnoho podnikateľov, získať nové cenné kontakty a potenciálnych zákazníkov, termín 1.2.2023 si určite do diára poznačte. Tešiť sa tiež môžete najmä na speed networking, ktorý je u účastníkov veľmi obľúbený a považovaný za mimoriadne prínosný pre nadväzovanie nových spoluprác.

Networkingové stretnutia podnikateľov sú určené pre majiteľov firiem, konateľov, riaditeľov a manažérov, ktorí privítajú možnosť stretnúť a inšpirovať sa ľuďmi na rovnakej profesijnej úrovni a vďaka tomu sa posunúť vpred. Tieto stretnutia prepájajú podnikateľov prostredníctvom riadeného a organizovaného programu:

  • Úvodný príhovor a informácie.
  • Speed networking medzi 4 očami (elevator speech / krátke predstavenie – cca 2-2,5 minúty na prezentáciu svojho podnikania).
  • Krátka sebaprezentácia všetkých účastníkov.
  • Voľná diskusia účastníkov.
     

Okrem networkingu v príjemnej atmosfére na vás čakajú aj výdatné biznis raňajky vo forme švédskych stolov (zahrnuté v cene vstupenky na stretnutie).

Základné informácie

Dátum: 1. Február 2023 (streda)
Trvanie: 08:30 hod. – 10:30 hod.
Miesto: HOTEL Košice****, Moldavská cesta 51, 040 11 Košice
Registrácia: https://bit.ly/3SoKHQ0

Naši čitatelia dostávajú bonus

Čitatelia webu podnikatelskecentrum.sk majú zľavu 25 %. Do objednávky preto nezabudnite zadať zľavový kód: PODNIKATELSKECENTRUM25OFF.