PodnikaniePodpora startupovPodujatia xa Publikované 6. apríla 2021 zobraziť celý profil

Občianske združenie #accacelife organizuje 2. ročník akcelerátora pre startupy a začínajúcich podnikateľov. Organizátorov neodradila ani súčasná situácia, naopak, prispôsobili sa a program tak bude prebiehať online.

Vybraní účastníci sa môžu tešiť na webináre v oblasti financovania, práva, marketingu, biznisu a ďalších, ako aj mentoring.

Program štartuje v apríli

Inovatívne technológie, mobilné aplikácie, služby, aj produkty – vybrané startupy či začínajúci podnikatelia, ktorí budú tento rok účastníkmi online akcelerátora, prinesú nápady a projekty z rôznych oblastí. Jedno však majú spoločné – chuť posunúť svoj nápad ďalej. Prihlášku do #accacelife akcelerátora tento rok poslalo takmer 30 záujemcov, organizátori sa rozhodli vybrať až 16 z nich. 

Vybraných startupistov čaká intenzívny program vo forme webinárov, ktoré pokrývajú témy od financovania cez právne rady, manažment tímu v startupe, marketing, ale aj ako na úspešné rokovania s potenciálnymi investormi. Účastníci môžu takisto využiť mentoring od inšpiratívnych osobností a odborníkov vo svojej oblasti.

foto z minulého roka, zdroj: #accacelife 

Partnermi akcelerátora sú PR agentúra Divino, transakční poradcovia z InvAce, startupová súťaž CESAwards Slovakia, spoločnosť Dedoles, Univerzitný technologický inkubátor STU, slido, Sudolabs a mediálni partneri STARTITUP a PodnikateľskéCentrum.sk. 

Akcelerátor organizuje občianske združenie #accacelife v spolupráci s CESAwards Slovakia. Program pre vybrané startupy začína už v apríli. Viac informácií a kontakt nájdete priamo na webstránke www.accacelife.sk.