PodnikaniePodujatia xa Publikované 22. marca 2017 zobraziť celý profil

Pred rokom to bola iba myšlienka, ktorú sme rozoberali na jednom z našich stretnutí podnikateľov v Nitre. Dnes Janina svoj sen premenila na skutočnosť. Rozhodli sme sa ju podporiť a ďalšie stretnutie bude v jej útulných priestoroch. Spoločne prehodnotíme jej pokrok od myšlienky k realizácii, možno nás Janina naučí niečo nové.

Janina sa venuje pečeniu tortičiek, medzi jej najlepšie a najobľúbenejšie maškrty patrí výroba cupcakes. Pri poslednej ochutnávke sa po nich len tak zaprášilo 🙂 Chcete ich ochutnať i vy a pri tom spoznať nových podnikateľov, či prediskutovať témy o biznise? Vidíme sa 5. apríla (streda) o 18:00 hod. na adrese Petra Jilemnického 7 v priestoroch My Little Bakery Levice.

Informácie o stretnutí

Začíname 5. apríla  (v stredu) o 18:00 hod. v Rufin ( adresa: Petra Jilemnického 7, priestory My Little Bakery Levice) – v prípade otázok nás kontaktujte na 0949 816 505 alebo mailom info@biznisklub.sk

Stretnutie podnikateľov je organizované za spolupráci s FB skupinou – Učíme sa podnikať.
Vstup na stretnutie je 5 eur / osoba – potrebné sa zaregistrovať (nižšie).

Prineste si so sebou skvelú náladu a chuť rozprávať. Tešíme sa na Vás.
Stretnutie podnikateľov nie je určené pre ľudí, ktorých podnikanie je postavené na registráciách do systémov, ľudí prezentujúcich MLM alebo poistné, či finančné služby!

Event nájdete aj na Facebooku, pridajte sa -> https://www.facebook.com/events/509858146069677/