PodnikaniePodujatia xa Publikované 1. septembra 2016 zobraziť celý profil

Leto a prázdniny sú už za nami. Pre mnohých je to obdobie „uhorkovej“ sezóny alebo čas na relax a spoznanie nových krajín vo svete. I napriek tomu sa nás na poslednom stretnutí v Bratislave zišlo vyše 40. Prekonáme v septembri toto číslo?

Stretneme sa v reštaurácii Planetka o 18:30 hodine

Exkluzívny Botel Gracia teraz nahradí nový priestor, v ktorom to bude naša premiéra a je ním reštaurácia Planetka. S parkovaním v lokalite nie je problém, nakoľko ihneď oproti je škola s veľkým parkoviskom ( Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická ). Kto sa bude riadiť navigáciou, je potrebné si zadať presnú adresu s číslami, aby ste to ihneď našli a nejazdili po celej dlhej ulici. Adresa je – Drieňová 1087/37, Bratislava.

Stretnutie prebehne tradične spoznávaním sa a prezentovaním svojho podnikania počas jednej minútky. Po oboznámení prichádza na rad zaujímavý hosť. Kto ním bude a s akou témou vystúpi? Dozviete sa už o pár dní ….

Vidíme sa : (štvrtok) 22.septembra o 18:30 hod. v reštaurácii Planetka, Drieňová 1087/37, Bratislava / Planetka.sk
(Nižšie do komentárov môžete uviesť tému, ktorú by ste chceli rozoberať spoločne a vypočuť si názory skupiny)
Stretnutie je organizované za pomoci FB skupiny – Učíme sa podnikať
Stretnutie podnikateľov nie je určené pre ľudí, ktorých podnikanie je postavené na registráciách do systémov, ľudí prezentujúcich MLM alebo poistné, či finančné služby!

Svoju účasť môžete potvrdiť tu -> https://www.facebook.com/events/1791546917755881/
Vstup je voľný.