PodnikaniePodujatia xa Publikované 1. decembra 2016 zobraziť celý profil

Máme pred sebou posledné tohtoročne stretnutie podnikateľov nielen v Bratislave, ale aj v ďalších mestách. Po novom roku máme pre vás pripravených pár prekvapení – zaujímavých aktivít. Tento ročník 2016 uzavrieme s Katarínou Molnárovou v Connect Olive.

Katarína Molnárová, ONLINE TORO

Ak chcete získať viac zákazníkov prostredníctvom internetu alebo chcete vedieť, prečo vám web nezarába, určite narazíte na Katku z ONLINE TORO.
Katka je odborníčka na online výkonnostný marketing a vo svete online sa pohybuje už dlho. Napriek mladému veku a dvom malým deťom, dokázala vybudovať online agentúru, ktorá je na trhu už 8 rokov a je druhou najrýchlejšie rastúcou digitálnou agentúrou na Slovensku.
Je vyštudovanou ekonómkou, ale už dávnejšie objavila potenciál digitálneho sveta, preto sa mu rozhodla venovať naplno. Mimochodom, vedeli ste, že výdavky na digitálny marketing majú presiahnuť aj tie v IT?

Najväčším zadosťučinením pre ňu je, keď môže pomôcť klientom rozbehnúť online biznis a vidí, ako narástli. Za spomenutie stojí aj získanie ocenenia Ežena roka, alebo jej status Google trénerky, vďaka ktorému sa venovala mnohým zaujímavým aktivitám.
Keď zrovna nezachraňuje weby, napĺňa ju poslanie inovátorky, školiteľky a aktivistky, ktorá sa snaží o zmenu vo vzdelávaní na vysokých školách. Preto založila ONLINE KLUB. Pomocou Občianskeho združenia Školstvo inak, vychováva budúcu generáciu marketingových a projektových manažérov, ale aj špecialistov. ONLINE KLUB je jediným klubom svojho druhu, ktorý si buduje svoje stabilné miesto už 6-ty rok. S klubom má veľké plány, chce ho posunúť aj za hranice našej krajiny, preto ho nedávno reprezentovala na summite V4 v Budapešti.

Aby si zachovala triezvu myseľ a udržala, toľko potrebný, balans medzi prácou a súkromným životom, behá, lezie po skalách, chodí po horách a veľa networkuje s ľuďmi.
Každý deň sa snaží niekde pretaviť svoju prax, ktorou je online marketing, strategické plánovanie a biznis consulting zameraný na digitálne inovácie.

Téma, na ktorú nám Katarína bude rečniť je nasledovná

Koniec roka, ideálny čas na prehodnotenie svojej stratégie a ponuky služieb.

  • Ako vyzerajú fázy predaja produktu orientovaného na B2B sektor
  • Ako sa dopracovať k službe, ktorá bude mať úspech
  • S akými reakciami zákazníkov sa stretnete a čo vás to o produkte naučí

BONUS k hlavnej téme:

  • Katarína si pre Vás pripravila malý darček – konzultáciu zdarma a vypracovanie vhodnej výkonnostnej stratégie pre zúčastnených. Konzultovať sa bude na tému výkonnostný marketing, čo vám naozaj prinesie a kedy sa doň radšej nepúšťať, a ako vám online nástroje môžu pomôcť vyselektovať to, ktorý produkt má potenciál priniesť vám zisk.

Začíname 15. decembra  (v stredu) o 18:30 hod. v Connect Olive ( adresa: Stromová, Bratislava, web: http://connect-network.com ) – v prípade otázok nás kontaktujte na 0949 816 505 alebo mailom info@biznisklub.sk

Stretnutie podnikateľov je organizované za spolupráci s FB skupinou – Učíme sa podnikať.
Vstup na stretnutie je 10€ – platí sa na mieste.
Prineste si so sebou skvelú náladu a chuť rozprávať. Tešíme sa na Vás.
Stretnutie podnikateľov nie je určené pre ľudí, ktorých podnikanie je postavené na registráciách do systémov, ľudí prezentujúcich MLM alebo poistné, či finančné služby!
Event nájdete aj na Facebooku, pridajte sa -> https://www.facebook.com/events/2136413769917632/