PodnikaniePodujatia xa Publikované 5. novembra 2016 zobraziť celý profil

Naše ďalšie kroky povedú do Nových Zámkov. Trochu netradične pôjdeme do firmy a nie do kaviarne, či reštaurácie ako sme boli doteraz zvyknutí.

Navštívime firmu Fontionnelkde budeme rozoberať tému CRM systémov a konkrétne si povieme aj o Flowii, ktorý je nielen vyrobený, ale je aj vyvinutý na Slovensku. (adresa stretnutia: Ernestova bašta 2, 940 02 Nové Zámky)

Mnoho firiem dnes rieši otázku efektivity a hľadajú rôzne nástroje na zjednodušenie komunikácie s klientmi alebo aj so samotnými internými zamestnancami, spolupracovníkmi na projektoch. No nájsť ten „pravý“ trvá dlho. Aký CRM systém využívate Vy a ste s ním spokojný?

Čo je to vlastne CRM systém?

CRM informačné systémy umožňujú zvyšovať efektivitu predaja ako aj spokojnosť zákazníka. Pomocou CRM informačných systémov majú manažéri predajných oddelení možnosť sledovať efektivitu práce jednotlivých pracovníkov, ale aj problémy, ktoré vnímajú zákazníci. Umožňuje vytváranie unifikovaných postupov predaja (ktoré vytvárajú skúsení a úspešní predajcovia) pre začínajúcich predajcov, čo urýchľuje ich zapracovanie sa.
Tým, že sú informácie o zákazníkovi uložené v databáze, vie predajca presne a rýchlo reagovať na jeho požiadavky, sťažnosti a je takisto možné sa na základe rôznych dát a pohľadom na tieto dáta dostať k informáciám o správaní sa daného zákazníka.

CRM nie je určený ani tak na zvyšovanie počtu zákazníkov, ako na zvyšovanie spokojnosti už získaných zákazníkov (aj keď sa tieto dve veci nevylučujú, pretože spokojný zákazník môže priviesť ďalšieho zákazníka). Využíva a darí sa mu teda hlavne na presýtených trhoch, kde spokojnosť zákazníka je na prvom mieste.
CRM môže byť chápané dvomi spôsobmi:

BI – Business Intelligence – rôzne pohľady na dáta v databáze na základe KPI (key performance indicator – kľúčové indikátory výkonnosti firmy, ktoré určujú manažéri)

Complaint management – manažment sťažností, ako aj Hotline, ktorý však používaním CRM nadobúda nový rozmer a nazýva sa Front Office – teda miesto prvého kontaktu zákazníka so spoločnosťou
(zdroj wikipedia – prejsť na celý článok)

Stretnutie podnikateľov je organizované za spolupráci s FB skupinou – Učíme sa podnikať.
Vstup na stretnutie je voľný. Prineste si so sebou skvelú náladu a chuť rozprávať. Tešíme sa na Vás.
Stretnutie podnikateľov nie je určené pre ľudí, ktorých podnikanie je postavené na registráciách do systémov, ľudí prezentujúcich MLM alebo poistné, či finančné služby!

Čas a miesto stretnutia

Začíname : 18:30 hod.
Miesto stretnutia : Ernestova bašta 2, 940 02 Nové Zámky