PodnikanieZaujímavosti xa Publikované 17. októbra 2016 zobraziť celý profil

PaedDr. Stanka Sobolová, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena, certifikovaný Terapeut Duše.
Stanka je mamou dvoch krásnych synov, manželkou a sprievodkyňou všetkých žien, ktoré túžia rozkvitnúť. Pomáha im v oblastiach ženstva, materstva, vzťahov, prosperity a životného smerovania.

Pôsobí ako lektorka – prednáša na rôznych konferenciách, seminároch i pre vedomých firemných klientov; je autorkou viacerých printových a elektronických kníh; tvorí motivačné videá, články, nahrávky a programy, ktoré obohacuje o terapeutický aspekt; je mentorkou žien, ktoré túžia objaviť a rozvinúť svoje životné poslanie a živiť sa tým, čo milujú.

Šťastná žena mala najskôr podobu projektu na Facebooku

stanka-sobolova-stastna-zenaTáto stránka od roku 2012 prináša motiváciu a podporu nielen ženám, ale aj ich rodinám.
O rok nato prišlo rozhodnutie venovať sa ženám individuálnejšie a Stanka začala usporadúvať ženské víkendové semináre (Víkendy šťastných žien), ktoré sa tešia veľkej obľube a schádzajú sa na nich ženy z celého Slovenska i Čiech.

Neskôr pribudol online projekt pre rodičov a učiteľov (Edu Synergies) a následne aj projekt špeciálne zameraný na finančnú inteligenciu žien (Bohatá žena – múdra žena).

Bohatá žena – múdra žena je projekt realizovaný formou e-knihy, ktorá je špeciálna tým, že spája finančnú inteligenciu, ženský aspekt mentality hojnosti a vedomú výchovu detí vedúcu k prosperite rodín ako celku. Táto e-kniha je špeciálna aj tým, že ako jediná na Slovensku je založená na ekonomike DAR za DAR. O jej cene slobodne rozhodujú čitatelia podľa svojich možností a prínosu, ktorý pre nich mala, a to až po jej prečítaní.

stanka-sobolova-tajomstvo-zenskej-prosperity-ebook-knihaPosledný projekt a knihu Tajomstvo ženskej prosperity Stanka pripravila spoluautorsky s ďalšou podnikateľkou – psychologičkou, spisovateľkou a šperkárkou Zuzkou Koščovou. Projekt sa zameriava na všetky ženy, ktoré túžia objaviť svoju vášeň, poradiť si s výzvami a psychickými blokmi v začiatkoch podnikania, zladiť kariéru s rodinným životom a realizovať sa v oblasti, kde leží ich skutočný potenciál.

Ženám, ale i mužom sa Stanka venuje aj individuálne v rámci Terapie Duše a online konzultácií. Svojim klientom pomáha odhaliť a vyliečiť koreňové príčiny ich problémov a získať nadhľad potrebný pre ich ďalšie životné smerovanie.

Viac o Stanke sa dozviete na: www.stankasobolova.sk

Pozrite si video :