EkonomikaPodnikaniePodujatiaSlovensko xa Publikované 11. septembra 2018 zobraziť celý profil

Digitálny rozvoj podnikania, efektívne a bezpečné využívanie digitálnych technológií vo firemnom prostredí, či inovatívna práca s ľudskými zdrojmi v digitálnom prostredí. Aj o týchto témach budú môcť diskutovať priaznivci digitálnych technológií so slovenskými a zahraničnými odborníkmi na Festivale inteligentného podnikania 2018 (Smart Business Festival SK 2018).

Festival sa uskutoční 19. septembra 2018 od 10:00 hodine v Hoteli Bôrik v Bratislave

Účastníci sa môžu dozvedieť, ako fungujú v praxi novinky z digitálneho prostredia, vedy a techniky, a ako ich možno využiť vo vlastnom podnikaní k vyššej konkurencieschopnosti. Zároveň môžu spoznať inovatívne postupy a riešenia, ktoré sa osvedčili v zahraničí, ale aj získať nové obchodné kontakty.

Podujatie organizuje ako spoločné stretnutie zástupcov krajín Vyšehradskej skupiny a Rakúska v rámci Stredoeurópskej platformy pre digitálne inovácie CEEInno, pod záštitou Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, v spolupráci s Ministerstvom hospodárstva SR, Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou, Slovenskou energetickou a inovačnou agentúrou, Společností vědeckotechnických parků ČR a HP Inc. Slovensko.

Program a podrobné informácie sú k dispozícii na www.smartbusinessfestival.sk

Vstup je bezplatný na základe predchádzajúcej registrácie. Počet miest je však obmedzený, preto by sa mali záujemcovia registrovať čo najskôr.