InšpiráciaPodnikanieZaujímavosti xa Publikované 18. júna 2020 zobraziť celý profil

Hľadáte ten správny darček pre vašich blízkych či priateľov? Taký, ktorý doma nehodia len tak niekde do skrinky, ale upúta pozornosť a vyčarí im úsmev na tvári vždy, keď sa naň pozrú? Darčeking  vás zbaví všetkých pochybností o správnom výbere darčekov a jedinečných doplnkov. 

Slovenská firma, ktorá bola založená v roku 2019, je síce nováčik na trhu, avšak svojou kvalitnou výrobou a originalitou je ostatným predajcom veľkou konkurenciou. Zameriava sa predovšetkým na výnimočnosť, jedinečnosť a kvalitu samotného výrobku. Cieľom spoločnosti je potešiť zákazníkov čo najširšou ponukou personalizovaných darčekov a doplnkov.

“ Vynikajúci prístup, príjemná pani a veľmi ochotná. Dlho som sa nestretla s takýmto prístupom!! Veľká chvála. Ešte raz ĎAKUJEM” Veronika

Nádherné prevedenie nad naše očakávania, a rýchla doba dodania veľmi potešila.” Wodarka

Darceking.sk sa neustále vyvíja a ponúka aj také produkty, ktoré na Slovensku ešte nie sú. Snaží sa poskytovať služby maximálne zamerané na zákazníka, čiže na vás. Darčeky od novozaloženej slovenskej firmy chytia za srdce každého oslávenca. Stačí si teda už len vybrať z bohatej ponuky.

Čo vám Darčeking ponúka?

Spoločnosť vyrába produkty prevažne z dreva. Ak nenájdete na stránke to, čo by dokonale spĺňalo vaše predstavy, určite sa pokúsi vyrobiť vám darček presne na mieru. Ponuka však nie je limitovaná len na drevo, vo výrobe sa pracuje aj s inými materiálmi, ako sú sklo, keramika, koža, akryl, kov, textil a mnohé iné.  

Aj úpravy spomínaných materiálov majú rôzne podoby, ktoré zahŕňajú – gravírovanie, vysoko-kvalitná tlač, vyšívanie či potlač textilu

Unikátne personalizované darčeky

Jedinečné drevené pohľadnice – drevené pohľadnice, aké inde nenájdete. Zvoľte si typ dreva, vlastný text, obrázok či fotku. Je to len na vás, ako sa s pohľadnicou vyhráte, výsledok bude dokonalý.

Obr.: Unikátne drevené pohľadnice si môžeš priamo na webe vyzdobiť vlasným textom aj obrázkom 

Bambusové zubné kefky – vždy budete vedieť, ktorá je tá vaša. Označte si ju menom, obrázkom či obľúbeným mottom a uvidíte, že aj zubná kefka môže byť naozaj jedinečná.

Obr.: Bambusová zubná kefka s tvojou vlastnosťou

Lovecaching (vlastný produkt!) – Unikátny produkt pre zamilovaných, ktorí si radi spolu trávia čas. Partnerská zážitková hra, ktorá obom dopraje veľa romantiky, kopec zábavy a dobrodružstva. 

Obr.: Tvojou úlohou bude “kešky” uložiť na miesta, kde ich tvoja milovaná osoba bude musieť nájsť.

Toto bola len malá ukážka obľúbených produktov z dielne Darceking.sk. V ponuke nájdete napríklad aj magnetické pohľadnice, rohožky s vlastnou potlačou či romantický kúpeľňový set s menom. Jednoducho všetko, čo je ľuďom srdcu blízke.

Darčeking vám vyjde maximálne v ústrety

Predpripravené darčeky na eshope však nie sú všetko. Popri nich firma realizuje aj darčeky na mieru, pri ktorých prihliada na jednotlivé individuálne požiadavky zákazníkov. Vyberiete si materiál, spôsob úpravy, napíšete svoju predstavu, prípadne aj hotovú grafiku. Fantázii sa medze nekladú. Všetko, na čo si len spomeniete, môžete mať na svojich jedinečných darčekoch. Celú ponuku výrobkov nájdete na stránke Darceking.sk.

Naša najnáročnejšia výzva od klienta

„Zamilovaný chlapec napísal 50-veršovú báseň pre svoju milovanú. Požiadal nás, aby sme ju vygravírovali na kávovú podšálku. Už len pri tej predstave, ako by to mohlo vyzerať, sme neverili, že to bude reálne. Celá A4-ka textu na jednej malej podšálke?   Áno, podarilo sa. Pri pohľade na finálny výsledok sme boli ohromení. Vypálilo to perfektne, a potešila nás aj spätná väzba v podobe ďakovného mailu. Práve pre takéto momenty robíme túto skvelú prácu.“

Rasťo a Anka

Sleduj náš Facebook: https://www.facebook.com/darceking.sk
Sleduj náš Instagram: https://www.instagram.com/darceking_sk/
Nákup so zľavou 20% do 15. júla 2020 na www.darceking.sk