ManažmentPodnikaniePodujatiaÚčtovníctvo xa Publikované 13. marca 2020 zobraziť celý profil

Svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti vzdelávania sa spoločnosť Poradca podnikateľa rozhodla pred pár rokmi uplatniť aj pri stále viac populárnom spôsobe výučby. V súčasnosti tento vydavateľský a vzdelávací dom pripravuje najzaujímavejšie a najžiadanejšie odborné témy, ako aj všetky legislatívne zmeny aj vo forme:

  • videoškolení,
  • webinárov
  • alebo e-learningových kurzov.

Táto online forma vzdelávania prináša hneď niekoľko skvelých výhod, medzi ktoré patrí najmä to, že všetky kurzy môžete sledovať priamo z vašej kancelárie alebo z pohodlia vášho domova. Oproti živým školeniam si pri online vzdelávaní môžete nastaviť vlastné tempo, a teda tieto kurzy môžete kedykoľvek prerušiť a neobmedzene sa k nim vracať kedykoľvek budete potrebovať.

Všetky témy online kurzov sú pre vás pripravené v spolupráci s tými najlepšími odborníkmi/lektormi z oblasti daní, účtovníctva, miezd, personalistiky, verenej správy, manažmentu alebo práva.

Videoškolenia:

Medzi najpopulárnejšiu formu online vzdelávania patria videoškolenia, ktoré si môžete zakúpiť samostatne za cenu 24 € s DPH alebo vo forme ročného predplatného k balíkom, ktoré obsahujú viac ako 50 až 80 videoškoleníCena ročného predplatného sa pohybuje už od 60 € s DPH. Pri zakúpení ročného prístupu navyše získate ako bonus službu Daňová a mzdová pohotovosť, v rámci ktorej môžete počas celých 365 dní využívať telefonické a emailové konzultácie z oblasti daní, účtovníctva, miezd a personalistiky.

Webináre:

Poslednou novinkou v online vzdelávaní od spoločnosti Poradca podnikateľa sú webináre. Ide o živé online vysielanie školenia s možnosťou interaktívne sa zapájať do prednášky, a to formou otázok, ktoré môžete lektorovi/lektorke klásť pomocou chatu. Cena webinára sa pohybuje od 48 – 60 € s DPH.

E-learning

Ak hľadáte cenovo dostupné riešenie, ktoré zabezpečí vám alebo vašim zamestnancom efektívne preškolenie, neprehliadnite ďalšiu možnosť vzdelávať sa pomocou e-learningu. Tento typ kurzov je určený rovnako pre jednotlivcov, ako aj pre organizácie všetkých typov a veľkostí, pričom máte v prípade záujmu o preškolenie väčšieho počtu zamestnancov nárok na množstevnú zľavu. E-learning vám spoločnosť Poradca podnikateľa zostaví na základe vašej požiadavky alebo si môžete vybrať zo stálej ponuky, ktorá obsahuje zákonom povinné školenia ako BOZP, OPP a referentské vozidlá.

Viac o vzdelávaní od spoločnosti Poradca podnikateľa nájdete na webovej stránke ich vzdelávacej divízie www.profivzdelavanie.sk