PodnikaniePodujatia xa Publikované 28. septembra 2018 zobraziť celý profil

Podnikateľov čaká nálož informácií o tom, ako nájsť zamestnancov, prečo sa zero waste oplatí a čo je nové v online biznise. Najprv moderoval v rádiu, potom zahviezdil v televízii a v súčasnosti je populárnou značkou na sociálnych sieťach. Matej „Sajfa“ Cifra pravidelne točí videá, ktoré odoberá takmer 160-tisíc ľudí.

„Najväčšia výzva bola začať a vytrvať. Žijem s videami každý jeden deň už skoro dva roky. Niekedy to nie je jednoduché, ale baví ma to,“ vraví Sajfa.

Matej Cifra Sajfa

O budovaní svojej značky porozpráva aj na podujatí Podnikateľská fiesta, ktoré sa uskutoční 3. októbra 2018 od 13:00 hodiny v sídle Slovak Business Agency v Bratislave. Sajfa bude mať úvodnú prednášku a  event bude aj moderovať.

Súčasťou Podnikateľskej fiesty budú dva panely, na ktorých budú odborníci a podnikatelia diskutovať o výzvach v biznise. Vstup je bezplatný

Prvý panel bude zameraný na to, ako nájsť zamestnancov, či pomôže najímanie cudzincov a ako zmenilo trh práce zverejňovanie platov. O skúsenosti sa podelí marketingový manažér Profesia.sk Martin Menšík, leadership konzultantka Vladimíra Neuschlová či riaditeľ Pekárne Paciga Ján Paciga.

Druhý panel ukáže, ako sa dá v biznise využiť filozofia zero waste a prilákať zákazníkov. V tomto paneli vystúpia Dada a Matúš, majitelia zero waste pekárne a obchodu U Dobrožrúta, hovorca METRO Martin KrajčovičLucia Grigová, autorka blogu Do poslednej omrvinky. Počas prestávok bude podľa princípov zero waste variť Lucia Grigová a šéfkuchár METRO Vojto Artz.

Podnikateľskú fiestu organizuje Slovak Business Agency (SBA) spolu s AMI Communications Slovakia, a v spolupráci so Združením mladých podnikateľov Slovenska (ZMPS), Združením podnikateľov Slovenska (ZPS) a spoločnosťou METRO.

Program vrátane informácií o sprievodných podujatiach.

Zároveň si tam môžete rezervovať miesto, keďže kapacita je obmedzená. Diskusie si môžete pozrieť aj online na FB METRO SK.