MarketingPodnikaniePodujatia xa Publikované 2. mája 2017 zobraziť celý profil

Hovorí Vám niečo prášková metalurgia, vstrekovanie kovových práškov, horúce izostatické lisovanie, aditívne technológie alebo 3D tlač? Že nie? Nemusíte sa obávať. Mnoho ľudí spomínané inovatívne spôsoby výroby nepozná. A to je chyba, ktorú máte možnosť zmeniť práve teraz!
GEVORKYAN, s.r.o. rodinná firma z Vlkanovej, ktorá dodáva svoje výrobky do viac ako 30 krajín sveta, ich vlastní všetky pod jednou strechou. 12. mája máte možnosť oboznámiť sa s inováciami, ktoré sú pre nich bežnou súčasťou výroby, ako aj nazrieť do celého výrobného procesu. Verte alebo nie, know-how je prísne strážené a výrobu nenavštívite len tak.

IPA Slovakia a GEVORKYAN, s.r.o. Vás srdečne pozývajú na konferenciu – stretnutie odborníkov, zameranú na prehĺbenie vedomostí vývojových pracovníkov, konštruktérov, technológov a inovátorov pod názvom Prášková metalurgia a aditívne technológie, MIM, HIP a 3D tlač, ktorá je organizovaná v rámci cyklu Zdieľanie znalostí vývojárov a inovátorov.

Pozrite si čo Vás čaká vo videu

Viac informácií o konferencii a návod, ako sa prihlásiť nájdete na webovej stránke IPA Slovakia: http://www.ipaslovakia.sk/sk/vzdelavanie/kalendar/praskova-metalurgia-a-aditivne-technologie-mim-hip-a-3d-tlac 
GEVORKYAN, s.r.o. je mimoriadne úspešná firma zo stredného Slovenska, ktorá bola založená bývalým leteckým inžinierom arménskeho pôvodu, Arturom Gevorkyanom na zelenej lúke. Firma je globálnym dodávateľom pre veľké nadnárodné spoločnosti.

Už 20 rokov vyrába kovové súčiastky do rozličných odvetví priemyslu (automotive, zámky, ropný priemysel, zdravotníctvo, atď.) v rámci celého sveta. Disponuje R&D vývojovým strediskom, špičkovým laboratóriom a unikátnymi technológiami.

Spoločnosť je finalistom v prestížnej European Business Awards, kde sa prebojovala po tvrdom súboji 33,000 spoločností z celej Európy. Je držiteľom 3 ocenení z 5-tich možných. Viac informácií nájdete na www.gevorkyan.sk. Kontakt marketing@gevorkyan.sk.