MarketingObchod a služby xa Publikované 18. augusta 2023 zobraziť celý profil

Uvažujete o škatuliach s vlastnou potlačou pre svoju firmu?

Skúste využiť vnútornú stranu veka krabice. Je to priestor s nevyužitým potenciálom, ktorý môže posilniť budovanie značky a zároveň potešiť vašich zákazníkov.


V tomto článku vám poskytneme praktické príklady, ako premeniť obyčajné kartónové veko poštovej krabice (poštové krabice) v presvedčivý nástroj na budovanie značky.

Foto zdroj: topobaly

Vyzvite zákazníkov na zdieľanie recenzie

Využite silu spätnej väzby zo sociálnych médií, ktorá podporí úspech vášho e-shopu. Povzbudzujte svojich zákazníkov, aby zdieľali svoje skúsenosti, rovnako ako v prípade projektu Lilly Postbox, ktorý deťom rozosielal knihy a zaznamenal veľký úspech s viac ako 2 900 hashtagmi na Instagrame.

Výrazný vplyv môže mať vytlačenie príslušného #hashtagu na veko a uvedenie odkazov na vaše kanály sociálnych sietí.

Vyzvite zákazníkov, aby na sieťach zdieľali vašu značku cez #hashtag.

Foto: topobaly

Poďakujte zákazníkom za nákup

Aj malé gesto môže zanechať trvalý dojem. Zákazníkom urobíte radosť, a tiež je to spôsob, ako posilniť pozitívny vzťah a podporiť opakovaný nákup.

Inšpirujte sa kozmetickou značkou Venira, ktorá posilňuje pocit spolupatričnosti úprimným oznámením: „…spoločne sme Venira.“. Ak chcete dosiahnuť ešte osobnejší prístup, zvážte pridanie mena každého zákazníka na veko krabice. Toto sa však oplatí robiť iba pri nižšom počte objednávok.

Foto: topobaly

Podeľte sa o svoj jedinečný príbeh

Zoznámte svojich zákazníkov so silným a jedinečným príbehom vašej značky. Podeľte sa o svoje poslanie a hodnoty, ktoré stoja za vašimi výrobkami, rovnako ako to urobila značka vlasovej kozmetiky Mr. Smith, ktorá kladie dôraz na šetrnosť k zvieratám a prírode.

Foto: topobaly

Návod na použitie sa zíde

Ak váš výrobok vyžaduje špecifické pokyny na použitie a starostlivosť, vytlačte ich na veko krabice. Noku Canvas, startupový projekt zameraný na samozavlažovacie zelené steny, na svojom obale demonštruje jednoduchý proces montáže.

Podobne Hug Me, značka dojčiacich podprseniek, dáva návod na pranie, aby zákazníkom pomohla predĺžiť životnosť ich podprseniek.

Foto: topobaly

Nechajte vaše logo zažiariť

V jednoduchosti je sila. Vyhraďte vnútornú stranu veka výhradne pre logo svojej značky, čím vytvoríte čistý a profesionálny vzhľad. Rovnako ako to robí značka Underbelly, ktorá sa špecializuje na menštruačné nohavičky.

Foto: topobaly

V minimalizme je sila. Niekedy stačí na veko krabice umiestniť len vaše logo.

Zaujali sme vás? Kontaktujte nás: https://www.futurino.sk/kontakt/

Marek Loduha/ Futurino s.r.o.

marekloduha@gmail.com