EkonomikaMotivácia a koučingPodujatia xa Publikované 6. marca 2017 zobraziť celý profil

4. júna príde do Bratislavy Brian Tracy, ktorý svoj život zasvätil osobnostnému a biznis rozvoju. Jeho prednášok sa zúčastnilo už viac ako 5 miliónov ľudí z celého sveta. Na svojej prednáške Total business mastery v Bratislave naučí podnikateľov najnovšie princípy a stratégie, vďaka ktorým sa môžu stať úspešní v akomkoľvek biznise. Odovzdá poslucháčom svoje know-how, ktoré aplikoval v korporáciách po celom svete a ktoré sú overené a funkčné.

Kto je Brian Tracy? 

Brian nedokončil strednú školu, vie, čo je to zarábať si umývaním riadu a pílením stromov, no napriek tomu dnes učí ostatných ľudí, ako dosiahnuť úspech. Ako je to možné? V dvadsiatich piatich rokoch v sebe totiž Brian Tracy objavil chuť predávať a byť v tom najlepší. A už s tým nikdy neprestal. Vyštudoval University of Alberta a vybudoval obchodnú spoločnosť Brian Tracy International.

Bol konzultantom viac ako 1000 spoločností, prednášal 5 miliónom ľudí na seminároch v USA, v Kanade a v ďalších 70 krajinách celého sveta. 30 rokov sa venuje štúdiu histórie, ekonómie, filozofie, psychológie a biznisu a vydal už viac ako 70 kníh. Dnes patrí k  najžiadanejším rečníkom v oblasti úspechu.

Čo je to TOTAL BUSINESS MASTERY? 

Celodenná prednáška Total business mastery, ktorá sa bude konať v Bratislave 4. júna, vám prezradí, čo odlišuje úspešných ľudí od tých priemerných, no nielen to. Dozviete sa zaujímavé informácie o strategickom plánovaní, spôsoby, akými správne nastavíte svoju myseľ, a Brian Tracy s vami prejde aj kľúčové dennodenné návyky.

Naučí vás techniky a princípy, ktoré sa učia podnikatelia a majitelia firiem z celého sveta a mnohých z nich priniesli miliónové zisky.
Ak sa rozhodnete zúčastniť sa Total business mastery, Brian Tracy vás posunie v štyroch rôznych oblastiach. Naučí vás umeniu vyjednávať, ale aj tomu, ako si správne vybrať zo zoznamu úloh tú, ktorá je pre vás kľúčová. Zameria sa tiež na dôležitosť disiplíny a dodá vám silu vykročiť a vziať svoj osud do vlastných rúk.

Tak dlho nám totiž okolie hovorilo o tom, že úspech je o šťastí, až sme tomu napokon uverili a začali sme naň čakať. Dôležité je však namiesto čakania a prešľapovania na jednom mieste urobiť svoj prvý krok a poriadne si ho užiť. Prednáška Total business mastery vám k tomu môže pomôcť.
Aktuálne informácie môžete sledovať na Facebooku – www.facebook.com/youacademy1/