E-shopyMarketingPodnikaniePodujatia xa Publikované 22. marca 2017 zobraziť celý profil

Už 7. apríla sa v priestoroch FIIT STU uskutoční vzdelávacia e-commerce konferencia Eshop Summit. Event bude zároveň spojený s vyvrcholením druhého ročníka úspešnej súťaže MastersGate, zameranej na akceleráciu e-shopov. Aký bude program a na koho sa môžete tešiť?

Online biznis sa v posledných rokoch rozvíja raketovým tempom

Neustále pribúdajú nové technológie a vymoženosti pre skvalitnenie on-line predaja. Pre aktívnych a snaživých e-shopistov môže byť náročné zorientovať sa vo všetkých oblastiach a rozoznať úskalia, ktoré na nich číhajú. Preto má konferencia MastersGate Eshop Summit ako jedna z mála na Slovensku  za cieľ vzdelávať a inšpirovať v oblasti on-line podnikania.

Ponúkne množstvo inšpiratívnych prednášok od profesionálov z oblasti e-commerce. Na konferencii si vypočujete prednášky z oblasti marketingu, biznisu, UX a exportu a investícií. V tento špeciálny deň sa tiež dozvieme, kto z 12 finalistov získa 3 víťazné ocenenia.

Marketingoví nadšenci sa okrem iného môžu tešiť na prednášku Ondreja Klega z Acomware, ktorý sa bude venovať online marketingu a vysvetlí vám, ako správne plánovať celkové e-mailové stratégie. Jana Kutlíková so Zoot.sk bude rozprávať o budovaní identity fashion eshopu a Michal Pastier z agentúry Bigname sa bude venovať problematike sociálnych médií. Tešiť sa môžete tiež na úspešný e-shop Martinus, ktorý bude zastupovať Eva Kianičková. Tá nám prezradí, ako urobiť zo spokojného zákazníka lojálneho.

Tešiť sa môžete aj na skvelé prednášky z oblasti biznisu

Ak tápete v oblasti DPH, nenechajte si ujsť prednášku od firmy KPMG, ktorá bude zameraná na DPH v e-commerce, Jozef Hrbáček z DHL sa bude venovať najnovším trendom v logistike a zaujímavú prednášku si pre vás pripravl aj Marián Zeleniak z ui42 digital, ktorý sa výlučne zameriava na akceleráciu eshopov a plánovanie rozvoja a biznis stratégie zvláda na výbornú.

Originálne prednášky sú pre vás pripravené aj z oblasti UX. Janka Melišová z ui42 má pripravenú prednášku na tému 10 najčastejších UX chýb na slovenských eshopoch. Vysvetlí vám, ako má vyzerať dobré vyhľadávanie, funkčná navigácia či ako usporiadať obsah na stránke. UX designer Michal Mervant z notino.cz (bývalé parfums.sk/cz) si zas posvieti na zbytočné chyby v návrhoch mobilných a responzívnych webov. Na konferencii sa budeme venovať aj oblasti exportu a investícií. Teší sa môžete na zaujímavé dáta zo zahraničných trhov alebo zaručené spôsoby ako sa pripraviť na investorov.

MastersGate Eshop Summit bude veľký deň aj pre finalistov súťaže

Počas konferencie odprezentujú svoje e-shopy našej odbornej porote a program nakoniec uzavrie slávnostné vyhlásenie víťazov v jednotlivých kategóriách. Navyše sa môžete tešiť na skvelý catering a na príležitosť ponetworkovať si s ostatnými účastníkmi konferencie.
Všetky dôležité informácie o konferencii, programe a ostatných spíkroch nájdete na tejto stránke. Platobná brána je už spustená a predaj lístkov je v plnom prúde. Nezabudnite si uchmatnúť do 11.3. Early Bird lístok za špeciálnu cenu.