E-shopyMarketingPodnikaniePodujatia xa Publikované 2. novembra 2016 zobraziť celý profil

Už 9. novembra 2016 sa v Bratislave uskutoční Kick-off event zo série podujatí súťaže MastersGate. Organizátori chcú vzdelávať nielen súťažiace eshopy, ale aj verejnosť. Majú pripravené rôzne školenia na tému e-commerce na Slovensku i v Čechách.

Ak podnikáte na internete a máte vlastný e-shop, pravdepodobne ste minulý rok zachytili informáciu o projekte Eshop Akcelerátor, kde slovenskí podnikatelia súťažili v troch kategóriách o ročný balík konzultácií, auditov, mentoringu a služieb partnerov súťaže. V roku 2016 projekt pokračuje aj v Českej republike, pod novým názvom MastersGate.

Prvý ročník hodnotili víťazi troch kategórií (Silný príbeh, Skokan, E-shopy pripravené na export) ako veľký prínos pre ich podnikanie. Okrem cenného know-how z praxe získali aj nové partnerstvá, dosiahli zvýšenie obratu a naučili sa efektívnejšie expandovať do zahraničia. Vyše sto účastníkov súťaže zbieralo hlasy od verejnosti. O EshopAkcelerátore bolo počuť na internete aj v tlači a úvodný ročník súťaže mal viac ako 20 firemných a mediálnych partnerov.

Čím bude 2. ročník súťaže MastersGate výnimočný?

Súťaž otvorila svoju bránu aj pre účastníkov z Českej republiky a v budúcnosti ju organizátori plánujú rozšíriť aj o ďalšie európske krajiny (v prípade veľkého úspechu aj do celého sveta).
Oproti prvému ročníku pribudli sprievodné podujatia, ktoré sa konali a budú konať vo viacerých mestách na Slovensku (BA, KE, ZA) a v Čechách (Praha, Brno). Finále súťaže sa už nebude konať medzi 4 stenami ako v prvom ročníku, ale bude prístupné verejnosti.

V roku 2017 bude súťaž ukončená vzdelávacou konferenciou pre 150-200 účastníkov. Finalistov a víťazov naviac čakajú 3 praktické e-commerce workshopy, kde sa dozvedia ešte viac užitočných informácií z podnikateľskej praxe.

Ak sa chcete dozvedieť viac o súťaži a zároveň získať cenné know-how z oblasti e-commerce, neváhajte a príďte už 9. 11. na MastersGate: Kick-off Bratislavahttps://www.facebook.com/events/236972430030645/

Majitelia malých aj veľkých e-shopov sa môžu prihlasovať do projektu MastersGate prostredníctvom online formulára. O priebehu a výsledkoch 2. ročníka tejto sľubnej súťaže vás budeme informovať.