FakturovanieÚčtovníctvo xa Publikované 31. októbra 2023 zobraziť celý profil

  Predstavujeme fakturačný systém iDoklad

  Žiadny exel, či siahodlhé vypisovanie

  • Programy dokážu vypočítať zľavy, DPH, overiť solventnosť zákazníka alebo odoslať automatické upomienky.
  • Podnikateľ môže dať prístup svojej účtovníčke, ktorá si sama na diaľku stiahne podklady.
  • Pozrite sa, čo všetko za vás urobí fakturačný program iDoklad, ktorý používajú desiatky tisíc SZČO a malých firiem.

  FAKTÚRA ONLINE ZA PÁR SEKÚND

  Žiadne dlhé vypisovanie, stačí len pár kliknutí. Na počítači aj mobile, pokojne cestou zo stretnutia. S inteligentným systémom na faktúry zadáte iba IČO, položku a sumu. Zvyšok fakturačný program doplní sám – vypočíta DPH či prepočíta sumy napríklad na koruny alebo doláre podľa aktuálneho kurzu NBS.

  Vďaka automatizovaným funkciám overí iDoklad aj solventnosť zákazníka a pošle automatickú upomienku, keď úhrada nepríde načas. Alebo, naopak, zašle poďakovanie za včasnú platbu.

  Inteligentná aplikácia iDoklad umožňuje online fakturáciu, tým to však nekončí. Uvoľní vám ruky aj vďaka ďalším funkciám, ako sú:

  • sledovanie cash flow,
  • prepojenie s e-shopom, bankou či CRM,
  • spolupráca s účtovníčkou,
  • výkazy pre úrady.

  Cash flow bez počítania

  Cash flow nemusíte zložito počítať v tabuľke, prehľad o príjmoch a výdavkoch skontrolujete v aplikácii ihneď. Kedykoľvek tak máte prehľad o svojich reálnych financiách.

  Vďaka tomu, že sú všetky doklady na jednom mieste, vidíte aj to, akú zaplatíte DPH. A keď sa k hranici pre povinnú registráciu za platiteľa DPH ešte len blížite, iDoklad vás upozorní.

  Prepojenie s ďalšími systémami

  Na fakturačný systém napojíte svoj e-shop, banku, ale aj CRM, do ktorého ukladáte firemné kontakty. A výsledok? Množstvo ušetrenej práce. Z e-shopu budú automaticky odchádzať objednávky aj faktúry a po prepojení s bankou nemusíte kontrolovať úhrady na účte. Vďaka integrácii s CRM sa vyhnete prepisovaniu tých istých dát do viacerých systémov.

  Účtovníčka má k dokladom prístup odkiaľkoľvek

  Pre účtovníčku vytvoríte do aplikácie prístup alebo iDoklad priamo prepojíte s účtovným systémom typu Money či Pohoda. Účtovníčka dostane faktúry a predajné doklady vždy v správnom formáte a vy budete mať účtovníctvo spracované rýchlo a bez chýb.

  Inteligentný program vygeneruje aj podklady pre daňové priznanie k dani z príjmov, DPH či kontrolný výkaz. Pripravené dokumenty len nahráte na portál finančnej správy a odošlete na úrady.

  S čistou hlavou do podnikania

  Využite potenciál inteligentných aplikácií naplno a získajte priestor pre nápady, ktoré posunú váš biznis – a budú vás baviť. Vyskúšajte si s iDokladom inteligentné fakturovanie na 30 dní zadarmo, hneď aj so všetkými funkciami, ktoré ponúka.

  Zdroj foto: Dean Drobot / Shutterstock.com