PodnikaniePodpora startupovPodujatiaSlovensko xa Publikované 2. októbra 2018 zobraziť celý profil

Príďte na naše raňajky pre start-upy a dozviete sa samé zaujímavé informácie: Ľubomír Billý (Centire) predstaví možnosti iniciatívy Start-Up Europe a program Expo live, v ktorom môžete získať 100 000 dolárov. Ján Magyar (SIEA) vám dá vďaka projektu START2ACT tipy, ako energeticky efektívne viesť vaše inovatívne podnikanie. Tamás Szőke (GrantExpert) prezentuje aktuálne grantové a dotačné možnosti pre start-upy. Zúčastnite sa na našom workshope a urobte svoj start-up ešte úspešnejší!

Kto bude mať slovo

Jan MagyarJán Magyar zo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) je skúsený a vyzretý odborník v oblasti energetickej efektívnosti s významnými medzinárodnými skúsenosťami. Je schopný poskytnúť ľahko pochopiteľné návrhy a príklady, čo sa dá robiť všade a bez veľkého úsilia! Vyštudoval Slovenskú technologickú univerzitu pred niekoľkými rokmi a je súčasťou mnohých medzinárodných projektov financovaných z H2020 v oblasti energetickej efektívnosti, energetickej štatistiky a energetickej výchovy.

Tamas SzokeTAMÁS SZŐKE je zakladateľ portálu GrantExpert.sk, na ktorom nájdete kompletné informácie o všetkých dotáciách pre Slovensko, ako aj grantových expertov. V spoločnosti Centire pracuje takmer 10 rokov, riadi tím zodpovedný za poskytovanie grantového poradenstva. Počas svojej profesionálnej kariéry sa venoval projektom a programom financovaných zo štrukturálnych fondov EÚ nie len z pozície konzultanta pre beneficientov, ale aj z pozície programového manažéra riadiaceho orgánu.

Lubomir Billy
Ľubomír Billý je projektový manažér medzinárodného projektu OpenMaker, ktorý podporuje spoluprácu výrobných podnikov a inovátorov. Počas workshopu vám predstaví projekt OpenMaker a jeho podporu pre spoluprácu výrobných firiem a inovátorov.

Informácie o mieste konania:

Dátum: 10. októbra
Čas: začiatok 10:00 hod / ukončenie 12:00 hod.
Miesto a adresa: Spoločnosť Centire, Záhradnícka 70, Bratislava
Vstup: bezplatný