PodnikaniePodujatia xa Publikované 21. októbra 2016 zobraziť celý profil

18.októbra 2016 sa v Banskej Bystrici uskutočnilo v poradí už 8. Stretnutie podnikavcov. Súčasťou tohto Stretnutia podnikavcov bolo aj minislávnostné spustenie testovacej prevádzky LINK CoWorking a cyklu vzdelávacích podujatí.

Stretnutia podnikavcov podporujú rozvoj podnikania v Banskej Bystrici

Každé sa venuje inej téme a má aj rozdielny formát, jedno majú ale spoločné. Obsahom stretnutia je vždy predstavenie účastníkov, diskusie, networking a nadviazanie spolupráce. Na podujatiach sa stretávajú podnikatelia, startupisti, budúci podnikatelia a všetci, ktorí majú podnikavého ducha. Stretnutia podnikavcov fungujú na pravidelnej báze, a to raz do mesiaca. „Veríme, že aj tieto pravidelné stretnutia prispejú k budovaniu komunity podnikateľov a podnikavcov v Banskej Bystrici, posilnia spoluprácu a podporia rozvoj nielen podnikateľského sektora v našom meste,“ uvádza Eva Ščepková z LINK CoWorking.

Testovacia prevádzka bude prebiehať v priestoroch Sportbar (Dolná 11, BB) každý pondelok až stredu od 9:00 do 16:00. „K dispozícii bude pracovné miesto, wifi, tlačiareň a dobrá káva,“ uvádza Milan Kyseľ z LINK CoWorking.

Organizátori pripravili cyklus vzdelávacích a networkingových podujatí

25. októbra o 17:30 sa uskutoční workshop na tému Ako zvládnuť online marketing, keď o ňom neviem ani mäkké f. Lektormi sú Lenka a Peter Čelkovci, ktorí pomáhajú podnikateľom zvýšiť ich predaje vďaka internetu. Peter je aj zakladateľom Marketing consulting, webu namaximum.eu a špecializuje sa na predajné texty a predajné emaily a predaje vďaka Facebooku. Lenka sa zameriava viac na blogy a správu sociálnych sietí. „V rámci tohto workshopu zistíš, ako to vlastne na internete funguje, čo považujeme za online marketing. Podrobne ti priblížime Social media, Email marketing, web a blog a ako to všetko zapadá do jedného veľkého systému s názvom Content marketing,“ uvádza Lenka Čelková, lektorka.

Ďalsím podujatím je diskusný večer 8. novembra na tému Večer podnikavých žien s Mariannou Slivkovou, banskobystrickou podnikateľkou, ktorá pracuje v LEDeco solution a vo firme FOSALI, ktorej sa podarilo úspešne prezentovať na Paris Design Week 2016. „V polovici novembra nás čaká vzdelávacie podujatie zamerané na marketing pre pokročilých. Peter Čelko nám prezradí 7 dôvodov, prečo sa väčšina podnikateľov oberá o vyššie zisky a nevie o tom,“ dopĺňa Jana Antalová z LINK CoWorking.

Kontakt:
CoWorking Banská Bystrica, o.z.
coworkingbb@gmail.com, www.facebook.com/linkcoworkingbb
Eva Ščepková, 0908 565 464