E-shopyMarketingPodnikaniePodujatia xa Publikované 12. septembra 2017 zobraziť celý profil

22. septembra 2017 sa na konferencii esko2017 v Trenčíne predstaví 8 spíkrov, ktorých prednášky vám pomôžu vybudovať úspešný e-shop a rozvíjať vaše podnikanie na internete.

Aký je program konferencie esko2017?

S Jakubom Gombárom z Visibility sa naučíme Ako presne merať a vyhodnocovať online kampane.
Peter Polakovič nám vysvetlí Ako na podnikanie na internete.

Daniela Mudráková zasa Ako vytvárať trefné predajné texty pre váš e-shop, webstránku či blog.
Výsledky nedávneho prieskumu DPDgroup o nákupnom správaní zákazníkov e-shopov zo Slovenska a okolitých krajín odprezentuje Ľuboš Otto vo svojej prednáške Doručenie tovaru je súčasťou skúsenosti zákazníka s vašim e-shopom.

Kamil Aujeský odpovie začínajúcim i skúseným e-shopárom na pomerne častú otázku Ako zjednodušiť používateľom nákupné rozhodovanie vo vašom e-shope.

Poznáte základné práva a povinnosti prevádzkovateľov internetových obchodov? Právny základ pre e-shopy od Jozefa Lukajku vám umožní podnikať bez obáv z pokút či súdnych ťahaníc.

Viete, ako z obyčajnej značky vytvoriť lovebrand? Jakub Čech z daren&curtis tajný recept prezradí aj vám.

A na záver opäť trocha legislatívy, tentokrát Martina Kroupová poradí, ako na to, aby vás nezaskočila a nepotrápila ani Ochrana osobných údajov.
Podrobnejšie informácie o jednotlivých prezentáciách nájdete aj v programe konferencie.

Prečo sa oplatí prísť na konferenciu esko2017?

Konferencia esko2017 je určená nielen začínajúcim a skúseným podnikateľom či e-shopárom, ale aj tým, ktorí sa ešte len rozhodujú, či je biznis na internete tá správna cesta.

Vďaka rôznorodej zostave spíkrov získate po absolvovaní konferencie ucelený prehľad o všetkých dôležitých atribútoch vášho podnikania. Za necelý deň sa tak naučíte všetko potrebné. Prezentácie budete mať k dispozícii v PDF a video formáte, aby ste sa k nim mohli v prípade potreby kedykoľvek vrátiť.

Cena vstupenky je naozaj nízka, vďaka výraznej dotácii od organizátora a zlatého partnera DPD SK.
Ďalším lákadlom pre účastníkov konferencie je špičkový catering od freshsnack.sk, ktorí sú známi aj svojimi automatmi na zdravú desiatu a obed od renomovaného šéfkuchára Jána Dudu.

Viac infomácií o esko2017 nájdete na webe konferencie alebo na Facebook evente.
Tešíme sa na vás 22. septembra 2017 v Trenčíne.


O Autorovi

Jana Kvasnicová
Na blog.biznisweb.sk publikuje články pre začínajúcich podnikateľov, ale i klientov BiznisWebu. Spravuje sociálne siete a pripravuje newslettre s novinkami vo svete online marketingu.