eKasaPodnikanieÚčtovníctvo xa Publikované 19. apríla 2021 zobraziť celý profil

Roky zaužívaný systém, niekoľkoročná pokladnica, ktorá stále funguje, tak prečo ju meniť? Doba ide ďalej a vy si nemôžete dovoliť stagnovať v minulosti.

Aj keď si myslíte, že vás ponechanie starých zariadení nič nestojí, mýlite sa. Prinajmenšom vám nové zariadenie uľahčí a zrýchli prácu, čo oceníte nielen vy, ale aj vaši zamestnanci. Stačí vám potom už len pár kliknutí a všetky informácie o predajoch a tovare máte na jednom mieste. 

eKasa pokladnicemodernejšie a rozhodne aj lepšie

Mnoho obchodníkov a podnikateľov potrebuje pre svoju činnosť kvalitné pokladnice, ktoré mu zabezpečia bezchybnú prevádzku. Ekasa pokladnice sú prepojené s finančnou správou, ktorej bude odosielať informácie, takže ide o skvelo fungujúci systém.

Na trhu je niekoľko spoločností, ktoré tieto zariadenia ponúkajú, vyberte si určite tie, ktoré majú dlhšiu tradíciu, majú dobré ohlasy, prípadne ich používajú väčšie reťazce. Môžete si byť istý, že fungujú správne. Nemala by chýbať ani nonstop podpora, ktorá by vám pomohla v prípade nejakých problémov s terminálom. Takéto pokladnice sú veľmi spoľahlivé a prakticky najmodernejšie, no stať sa môže čokoľvek aj počas veľkej akcie a vtedy pomoc budete potrebovať okamžite. 

Máte niekoľko možností

Profesionálna ekasa nie je ani finančne náročná. Akonáhle si ju zakúpite, môžete čerpať množstvo výhod. Od rýchlosti až po pravidelný servis výrobkov pokladníc, ktoré používate. Takáto ekasa by mala splňovať niekoľko kritérií. Mala by byť pre vás čo najprehľadnejšia, aby sa dala ovládať intuitívne.

Možnosť voľby niekoľkých vlastných produktov do rýchlej voľby je samozrejmosťou a rovnako aj ponuka klasických veľkých prístrojov s monitorom alebo prenosných zariadení, ktoré v sebe majú zabudovanú tlačiareň a aj platobný terminál.

Tie sa najviac hodia do reštaurácií alebo kaviarní, kde môže byť zamestnanec taktiež mobilnejší a skôr reagovať na priania zákazníkov, ktorí budú šťastní, že boli rýchlo obslúžení.