EkonomikaPodnikanieÚčtovníctvoZaujímavosti xa Publikované 24. marca 2018 zobraziť celý profil

Je doba, kedy sa dá nájsť mnoho odpovedí na naše problémy, a tak ich vyriešiť na internete behom pár minút, či hodín z pohodlia domova. Stačí pripojenie na internet, otvoriť si Google a ide sa na vec. Čo by za to dali naši predkovia pred x rokmi. Súhlasíte alebo nie? Naša skúsenosť je v mnoho prípadoch opačná. Samozrejme, bavíme sa o podnikaní a o témach, ktoré nadväzujú od začiatku podnikania, až po témy pre zabehnutých harcovníkov.

Na internete je všetko, ale dokopy nič

Výrok neznámeho autora. Ono v podstate ak si to vysvetlíme z pohľadu užívateľa, ktorý rieši špecifický problém – nájde len všeobecné popisy, prípadne zastaralé informácie. A tak sa riešenie problému odkladá alebo vôbec nerieši. Našli ste sa v tom aj vy?

Preto oslovujeme podnikateľov a zisťujeme -> aké témy vás v reálnej praxi trápia, neviete ich dohľadať na internete, prípadne ich aktualizácia nie je obnovovaná. Našim cieľom je byť nápomocný a poskytovať riešenia pre aktuálne témy, ktoré trápia či už malé skupiny podnikateľov (špecifické oblasti, SZČO) alebo aj väčšie firmy. Máme za sebou odborníkov z rôznych oblastí podnikania a radi by sme to využili pre váš prospech. Aké sú vaše dopyty? Otázky? S čím alebo s akým problémom sa v súčasnej dobe najviac trápite? Alebo ste odborník, ktorí vie poradiť v danej oblasti?
Pomožeme vám. Sme za kvalitu a odbornosť.

Kontaktujte nás s vašimi otázkami / dopytmi mailom nainfo@biznisklub.sk