Ako začať podnikaťFakturovanieFinančný manažmentManažmentPodnikanieÚčtovníctvo xa Publikované 4. decembra 2020 zobraziť celý profil

O tom, že pripravujeme niečo prevratné, sme vás postupne informovali už od marca. Mnohí z vás mali a stále aj majú možnosť podieľať sa na tvorbe a zdokonaľovaní novej online „KROS Fakturácia“ a bezplatne využívať všetky jej vymoženosti.

Aj vďaka vám aplikácia nabrala reálnu podobu a obsahuje funkčnosť, ktorú skutočne pre svoju prácu potrebujete. S radosťou vám preto chceme oznámiť, že od 1. decembra 2020 sprístupňujeme KROS Fakturáciu aj pre širokú verejnosť.  A čo ceny? Cenník služieb je veľmi priateľný a ústretový mnohým podnikateľom. Však porovnajte.

Kros Fakturácia – ktorý balík sa vám hodí najviac?

KROS Fakturácia je nabitá šikovnými funkciami a záleží len na vás, ktorý balík si vyberiete. Začínajúce firmy a podnikatelia sa určite potešia Balíku FREE, ktorý je, už ako vyplýva z názvu, dostupný zadarmo J. S týmto „basicovým“ kúskom môžete vystavovať faktúryzálohové faktúry max. piatim partnerom.

Balík PRO je výborný kandidát pre živnostníkov a menšie firmy. Okrem toho, že vás nijako neobmedzuje v počte fakturovaných partnerov, sprostredkuje vám aj skvelý zážitok prostredníctvom množstva vymakaných funkcií. Za zmienku určite stojí odosielanie upomienok, pokročilá fakturácia či inkasovanie faktúr platobnou kartou alebo cez platobnú bránu s automatickým spárovaním transakcie s pohľadávkou.

Najvyšší level online fakturácie predstavuje Balík FLEXI, v ktorom sa nájdu aj nároční živnostníci a firmy. K dispozícii v ňom máte napríklad cenové ponuky a dodacie listy. Je nám jasné, že nikto rád nekupuje mačku vo vreci. Presvedčte sa preto na vlastnej koži a užívajte si všetky skvelé funkcie KROS Fakturácie bez obmedzení 30 dní zdarma s TRIAL verziou. Následne sa rozhodnite, ktorý s balíkov je pre vás ten pravý orechový.

fakturácia

Vývoj nikdy nekončí

Sme len na začiatku. Mnoho skvelých funkcií pre vás ešte len vyvíjame a testujeme. V cenníku môžete vidieť napríklad pripravovaný minisklad či fakturáciu do zahraničia, ktorým chýba už len pár kozmetických úprav a čoskoro vám budú plne k dispozícii. Na ostaté si ešte chvíľu počkáte, ale budú stáť za to.

Prvý dielik online skladačky

KROS Fakturácia je prvým krokom k prechodu do online sveta. Už teraz pracujeme na vývoji ďalších aplikácií, ktoré budú dostupné na webe. Postupne vám prinesieme ďalšie funkčnosti až sa prepracujeme k tomu, že celé účtovníctvo a vaša podnikateľská agenda budú online. Mnohí z vás sa už dlhšie nevedia dočkať prechodu do online sveta. O to viac nás teší, že už čoskoro to bude realitou.   

. . . . sledujte nás. Už čoskoro uvedieme ďalšiu novinku.

Kros fakturácia

autor: Kamila Ševčíková