InšpiráciaMotivácia a koučingPodnikaniePodujatia xa Publikované 4. apríla 2018 zobraziť celý profil

V súčasnom turbulentnom prostredí vznikajú zmeny, ktoré sú častokrát mimo kontrolu. Každá organizácia však môže získať konkurenčnú výhodu, ak sa naučí efektívne riadenie zmien. Úlohou manažéra už nie je len klasické vedenie či riadenie ľudí. Manažér musí vedieť zvládať zmeny a inšpirovať k nim aj svoj tím.

Naozaj veríte, že stačí nastaviť procesy, namotivovať ľudí, naučiť ich zručnosti … a bude všetko fungovať?

Lenže v praxi proste sebelepšie riadenie zmien a projektov zlyhá – dokým ľudia predtým neprijmú dané zmeny vnútri seba.
Milióny rokov budované podprahové signály ovplyvňujú nás všetkých viac, než nástroje, techniky a postupy modernej doby. Spojíme poznatky neurovied a biológie človeka s praktickými príkladmi.

Čo sa na seminári dozviete?

  •  Prečo sa bojíme zmeny
  •  Ako vyvolať potrebnosť zmeny u členov tímu
  •  Ako zostaviť vedúci tím
  •  Ako sformulovať správnu víziu
  •  Ako šíriť víziu zmeny a získavať jej stúpencov

    …a oveľa viac!

Prečo sa zúčastniť podujatia?

Dozviete sa o rôznych technikách a metódach na elimináciu odporu k zmene a uľahčenie zavádzania zmeny vo vašom prostredí. Spoznáte jednotlivé fázy, ktorými prechádza celý proces zmien, ako aj spoznať najčastejšie príčiny, ktoré bránia zamestnancom prijať zmeny.
Ukážeme si, ako je dôležité prijať vlastnú zodpovednosť pri zavádzaní zmien. Získate konkrétne inšpiratívne tipy, príklady, ukážky, ako efektívnejšie realizovať zmeny.

PhDr. Marian Jelínek, PhD. je tréner a kouč vrcholových športovcov a manažérov. 12 rokov pôsobil ako hokejový a mentálny kouč Jaromíra Jágra. Má doktorát z kinantropológie a psychológie. V roku 2005 jeho tím zvíťazil na MS, dvakrát doviedol hokejovú Spartu k extraligovému titulu. V súčasnosti trénuje ČEZ Motor České Budějovice.

Napísal 9 kníh, naposledy mu vyšla kniha Motivácia v dobe blahobytu. Je to expert na motiváciu, peak performance, autor deviatich kníh o vrcholových výkonoch a motivácii.

Dátum a miesto:

9. mája 2018 Technopol, Bratislava   – prejsť na webstránku
10. mája 2018 v DoubleTree by Hilton, Košice  – prejsť na webstránku