EkonomikaMarketingPodnikaniePodujatia xa Publikované 10. septembra 2019 zobraziť celý profil

CESAwards (Central European Startup Awards) je regionálna súťaž, ktorá sa každoročne koná v 10 krajinách strednej a východnej Európy. Tento rok sa do slovenskej časti súťaže zapojilo rekordných 146 súťažiacich v rámci 15 kategórií. Zistite, ktorým startup hviezdam sa podarilo prepracovať až do finále.

V minulom ročníku CESAwards Slovakia získali cenu víťazov úspešné startupy ako MultiplexDX, Eyerim, Biotron, Taychum, Edocu alebo Vestberry. Tento rok to odborná porota nebude mať o nič ľahšie. Len do samotnej slovenskej časti súťaže bolo totiž nominovaných viac ako 800 startup hviezd (startupy, coworkingy, inkubátory, startup osobnosti, atď).

V rámci každej kategórie postúpilo maximálne 5 finalistov. Najlepší z najlepších teraz zabojujú o prvenstvo pred odbornou porotou a širokou verejnosťou.

Odborná porota bude tento rok v zložení: Peter Pašek (Peter Pašek, Managing Director, Accace Slovakia), Viktor Mikulášek (CEO, Launcher), Ján Cifra (Managing Director CEE, Loopia Group), Petra Dzurovčinová (Chief Innovation Officer, Bratislava Mesto), Michal Pastier (Chief Creative Director, Exponea) a Daniel Harcek (Engineering Director, Avast).

 

Ak chcete podporiť vášho startup favorita, neváhajte a zahlasujte za neho vo verejnom hlasovaní. Môžete tak urobiť len do 15. septembra 2019.

Finalisti CESAwards Slovakia 2019 v 15 kategóriách:

Startup of the Year

Founder of the Year

Best Coworking Space

Best Blockchain Startup

Best Accelerator or Incubator Program

Investor of the Year

Female Role Model of the Year

Best Health Tech Startup

Best Newcomer

Best IoT Startup

Best Software Development Partner

Best Social Impact Startup

Best Fintech Startup

Best AI/ Machine Learning Startup

Best Smart City Solution

Ak sa chcete zúčastniť slávnostného vyhlásenia víťazov CESAwards Slovakia, srdečne vás pozývame na Final Event CESAwards 2019. Okrem víťazov v 15 kategóriách si budete môcť vypočuť inšpiratívne prednášky 3 úspešných startupov.

Viac informácií nájdete na stránke centraleuropeanstartupawards.com a Facebook stránke CESAwards Slovakia.
Organizátorom CESAwards Slovakia je Techband. Hlavným partnerom podujatia je Accace.