Finančný manažmentManažmentPrávo a legislatívaÚčtovníctvoZmluvy, vzory a tlačivá
Publikované 9. januára 2021 zobraziť celý profil

Spoločnosť PRO BONO, s.r.o., vypracovala a ponúka na predaj elektronický „VZOR ZMLUVY O VEDENÍ ÚČTOVNÍCTVA“ platný pre rok 2021. Vzor zmluvy je overený 17 rokmi právnej praxe autora advokáta JUDr. Patrika BENČÍKA.

Podnikatelskecentrum.sk o tejto možnosti informuje JUDr. Patrik BENČÍK z advokátskej kancelárie BENČÍK & PARTNERS, s.r.o.

Vzor zmluvy patrí k jedným najlepším svojho druhu na trhu

Je to jeden z najlepších vzorov tohto typu zmluvy na trhu daňových a právnych informácií. Je to komerčne a počtom predaných licencií najúspešnejší vzor zmluvy, pretože zmluvu v súčasnosti využíva v praxi vyše 200 účtovných firiem. Zmluva je určená prioritne pre účtovné firmy a podnikateľské subjekty,“ vysvetluje JUDr. Patrik Benčík.

Vzor zmluvy o vedení účtovníctva je aktualizovaný na právny stav platný k roku 2021

Vzor zmluvy je vypracovaný na šiestich stranách, pričom detailne je na dvoch stranách do zmluvy zakomponovaná aj klauzula o spracovaní osobných údajov v zmysle GDPR.

Pridanou hodnotou je na ďalšej pol druha strane rozpracovaný komentár autora, ktorý tentokrát tvorí kvôli lepšej prehľadnosti samostatný dokument,“ dodáva autor.

V zmluve sú často menené formulácie kvôli lepšej orientácii čitateľa vyznačené červeným typom písma. Vzor zmluvy o vedení účtovníctva si záujemcovia môžu objednať za kúpnu cenu 25 EUR.


Advokátska kancelária BENČÍK & PARTNERS, s.r.o

JUDr. Patrik BENČÍK má 17-ročnú právnu prax v advokácii. Špecializuje sa na zastupovanie klientov v daňovej kontrole, na žalovanie daňových rozhodnutí a obhajobu obvinených z daňových trestných činov. Má za sebou viac ako 300 súdnych sporov s finančnou správou. Je autorom publikácie DANE A SÚDNE ROZHODNUTIA, ktorá vyšla vo vydavateľstve EUROKÓDEX, s.r.o. Žilina v roku 2018.

foto: JUDr. Patrik Benčík
foto: JUDr. Patrik Benčík

Prihlásiť sa na odber

Prosím počkajte...

Ďakujeme za prihlásenie!

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *